Muzipo Kids Balıkesir Ayvalık Hakkında

18 – 24 AY MİNİ MUZİPO

Ebeveynlerle birlikte gerçekleştirilen bu grupta, çocukların denge ve koordinasyon becerileri, ince motor becerileri ve dil gelişimleri desteklenir.
Ebeveyn-çocuk bağını güçlendirmeyi amaçlayan aktiviteleri içeren Mini Muzipo programı, hem çocuklar hem de yetişkinler için eğlence ve hareketin iç içe olduğu bir sosyal platform niteliği taşımaktadır.

Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Mini Muzipo grubu 1 saat sürmekte, 30 dakika fiziksel aktivite, 30 dakika atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

24 – 36 AY AKTİF MUZİPO

Tercihen ebeveyn katılımı ile gerçekleşebilen bu oyun grubunda, çocukların büyük ve küçük kas becerileri ile birlikte el-göz/el-ayak koordinasyonlarının gelişimi sağlanır.
Bu program kapsamında yapılan çeşitli hareket ve atölye etkinlikleriyle çocukların bilişsel ve sosyal gelişimlerini güvenli bir ortamda gözlemlenir.

Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Aktif Muzipo grubu 1,5 saat sürmekte, 45 dakika fiziksel aktivite, 45 dakika atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

36 – 48 AY HAREKETLİ MUZİPO

Temel hareket becerilerinin pekiştirildiği bu oyun grubunda; tırmanma, tutunma, atlama vb. kaba motor çalışmaları yapılırken, yaratıcılık odaklı atölye etkinlikleri ile bilişsel ve sosyal gelişimleri desteklenir.

Haftada 2 gün ya da 3 gün olarak katılabileceğiniz Hareketli Muzipo grubu 2 saat sürmekte, 1 saat hareket eğitimi, 1 saat atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

3-5 YAŞ MUZİP SAATLER

Haftada 3 gün ya da 5 gün olan Muzip Saatler grubu 4 saat sürmekte, 2 saat hareket eğitimi, 2 saat atölye etkinliklerinden oluşmaktadır.

5-7 YAŞ ESNEK MUZİPO

Temel jimnastik alt yapısının oluşturulduğu bu grupta çocukların esneklik, çeviklik ve dayanıklılık becerilerinin gelişimi amaçlanır. Özdisiplin ve özgüven kavramının kazanımıyla birlikte çocukların diğer spor branşları için hazır olması sağlanır.
Haftada 2 gün olan Esnek Muzipo Muzipo grubu 1 saat süren Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitiminden oluşmaktadır.

7-9 YAŞ SPORTİF MUZİPO

Bireysel ve takım sporlarına ilişkin temel bilgilerin ve becerilerin kazanılmasını amaçlayan bu grupta, tüm branşlar için gerekli olan sürat, esneklik ve koordinasyon becerilerinin gelişimi sağlanır.
Bununla birlikte takım ve ekip bilincinin aşılanması ile çocuklara sporcu karakteri ve spor alışkanlığı kazandırılır.

Haftada 2 gün olan Sportif Muzipo Muzipo grubu 1 saat süren Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitiminden oluşmaktadır.

9-12 YAŞ SPORTİF MUZİPO

Tüm branşların kuralları ile birlikte uygulanması ve öğretilmesini amaçlayan bu grupta çocuklar kendi yeteneklerini keşfederler. Çocuklar karmaşık becerilerini ve karar verme yetilerini kullanarak, strateji uygulayarak hareket etmeyi öğrenirler.
Haftada 2 gün olan Sportif Muzipo Muzipo grubu 1 saat süren Sportif Beceri ve Koordinasyon Eğitiminden oluşmaktadır.

Okul Hakkında Bilgi İstiyorum

Kişisel verilerin korunmasına ilişkin aydınlatma metnini buradan okuyabilirsiniz.

Okul Nerede?

Muzipo Kids Balıkesir Ayvalık Haritası