DinamikCRM, hayatınızın gündelik akışı içerisinde , yardımcı olarak işlerinizde kolaylık sağlayabilecek bir sistemdir. Şirketlerde, okulların sistemlerinde ve pek çok kurumsal alanda CRM etkindir. Yönetimsel süreçlerin bir parçası olan müşteri ilişkileri, pazarlama açısından önem arz etmektedir. Dolayısıyla müşteri ile iletişim halinde olmakta aynı derecede önemlidir. CRM yazılımları, müşteriye ulaşmak ve bağlantı kurmak konusundaki erişimde kolaylık sağlamaktadır. Bu yazılımlar arasından öne çıkan DinamikCRM, geniş bir alan yelpazesi ile her sektörde kullanıma hazırdır.

Eğitim alanında da aktif rol oynayan kuruluşlara hizmet veren DinamikCRM, Öğrenci-Veli Bilgilendirme Modülü aracılığıyla da işleri kolaylaştırmaktadır. Öğrenci-Veli Modülü, sistemde çok sayıda bilginin kayıt altında tutulmasına imkan sağlamasıyla birlikte; internetin olduğu her ağdan kayıtlara erişimi de mümkün kılmaktadır.

Hazırlanan Modül, başlangıç düzeyindeki eğitim kuruluşları tarafından tercih edilebilir. CRM yazılımının temel özellikleri kullanılarak yazılmış bir yazılım olsa da, güncellemeler kullanıcı firmalara ücretsiz ulaşmaktadır. Sistem e-mail ve SMS sistemi ile entegredir.

Öğrenci-Veli Bilgilendirme Modülü 'nün sağladığı yararlar nelerdir?

-Veriye kolay erişim

-Öğrenci ve velilerin kayıtlarının belli bir düzen içinde kayıt altında tutulması

-Kayıtların ihtiyaç anında görüntülenme hızının kalitesi ve kolaylığı

-Web sitesinden veya sosyal medya ağlarından, öğrencinin ön kaydını alma imkanı

-İlk kayıt aşamasından öğrenci mezun olana kadar kaydedilen tüm verilerin sistematik bir şekilde tutulması ve korunması

-Tüm öğrenci, veli ve hatta mezunlar tek tık ile mesaj gönderebilme olanağı sunmasıdır.


Eğitimde meşakkatli olan kayıt süreçlerinin tamamen online olarak yürütülmesine olanak sağlayan DinamikCRM, bu sürecin kolaylıkla yürütülmesine olanak sağlamaktadır. Öğrenci-Veli Modülü üzerinden, eğitim kurumuna kayıtlı olan öğrenci ve velileri 5 farklı aşamada takip edilebilmektedir.

Sahip olunan noktadan kendini üst seviyelere taşımak isteyen ve büyümek isteyen her firmanın kullanabileceği, kullanışlı CRM sistemidir.