Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji Ortaokulu Hakkında

Okulun fiziksel özelliklerini şöyle listeleyebilirsiniz: Bilgisayar Laboratuvarı, kapalı spor salonu, sanat atölyesi, bahçe, konferans salonu, müzik odası, futbol sahası, kütüphane, laboratuvar. Okulda iki dil eğitimi veriliyor: İngilizce ve Almanca. Servis, kantin, rehberlik, güvenlik hizmetleri kurumun faydaları arasındadır. Verilen birçok sportif ya da sanatsal hizmetler arasında Buz Pateni, dekoratif sanatlar, basketbol, voleybol, futbol, görsel sanatlar bulunmaktadır. Müzik Kulübü, satranç, akıl ve zeka oyunları, yabancı dil kulübü, ekoloji gibi kulüpler okulda çocuğunuzun yer alabilecekleri arasındadır.

Topçular Mah. Tikveşli Sok. No: 6/1 Topçular- Eyüpsultan / İstanbul adresindedir.

Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Tarihleri

2019-2020 eğitim sezonu için 15 - 16 February tarihinde Doğa Koleji bursluluk sınavı yapılacaktır. Bursluluk elde ederek indirimli olarak okuyabilmek ya da bedelsiz okuma fırsatına erişmek istiyorsanzız aşağıdaki "Başvuru Yap" butonuna tıklayabilirsiniz. Bütün özel okulların bursluluk sınavı tarihleri bakmak istiyorsanız buraki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru Yap

Okul Hakkında Bilgi İstiyorum

Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji Ortaokulu Okul Özellikleri

Sportif ve Sanatsal İmkanlar
Buz Pateni Dekoratif Sanatlar Basketbol Voleybol Futbol Görsel Sanatlar
Hizmetler
Servis Kantin Rehberlik Güvenlik
Fiziksel İmkanlar
Bilgisayar Laboratuvarı Kapalı Spor Salonu Sanat Atölyesi Bahçe Futbol Sahası Kütüphane Laboratuvar Konferans Salonu Müzik Odası
Dil Olanakları
İngilizce Almanca
Kulüpler
Müzik Kulübü Satranç Akıl ve Zeka Oyunları Yabancı Dil Kulübü Ekoloji

Okul Nerede?

Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji Ortaokulu Haritası
Liste Oluşturmaya Başladınız