Accent Francais Hakkında

Accent Francis Dil okulu 1998 yılında Fransa’da Montpellier şehrinde kuruldu.,2012 -2017 yılları arasında her sene en iyi dil okullarına verilen Star Awards ödülünü kazanmıştır.

Adres: 2 Rue de Verdun, 34000

Ülke/Şehir: Fransa / Montpellier

Web site: www.accentfrancais.com

Eğitim Dili:

Uzunluk: 24 hafta

Kapasite: - kişi

Yaş Kısıtı: 16

Merkeze Uzaklık: 3 km

Hazırlık: Evet

Accent Francis Dil okulu 1998 yılında Fransa’da Montpellier şehrinde kuruldu.,2012 -2017 yılları arasında her sene en iyi dil okullarına verilen Star Awards ödülünü kazanmıştır. Hizmetler ve kurslar için Eğitim Bakanlığı'nın Fransız Kalite Etiketini akredite etmiştir. Cadre Européen (CECR) kuruluşunun parçası olan, dinamik ve diplomalı öğretmenler tarafından yürütülen bir eğitim sunulmaktadır. Eğitim iletişim odaklı yapılmaktadır. Okul resmi sınav merkezidir. Fransız hükümetinin prestijli ‘’Qualité FLE’’ ünvanına sahip köklü bir kurumdur. 

Sunulan Programlar

Standart Fransızca Kursu

Yoğun Fransızca Kursu

Birleştirilmiş Fransızca Kursu

Özel Kurslar

Uzun Dönem Fransızca Kursu

DELF / DALF Sınavlarına Hazırlık Kursları

Fransızca + Üniversiteye Hazırlık Kursu

Fransızca Ve Aşçılık / Kültürel Programı

Tesis:

Accent Francis, Fransa’ nın  Montpellier şehrinin merkezinde 19 yüzyıldan kalma bir binada eğitim vermektedir. Okul toplu taşıma hatlarına birkaç dakikalık yürüme mesafesindedir. Şehir, Akdeniz’den sadece 15 dakika uzakta, dağa ve nehre yakınlığıyla dinlenmeye ve spor yapmaya uygun bir yerdedir. Kafelere, restorantlara, mağazalara yakın konumdadır. Okulda, Tam donanımlı modern aydınlık 20 sınıfta Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, Tamamen multi-medya ile donanmış, ücretsiz internet ve Fransızca kitaplar bulunan çalışma odası, soğuk içecek ve kahve makinelerinin bulunduğu bir kafe,  kablosuz ağ bağlantısı, bir turizm ofisi bulunmaktadır. Bilgisayar odası, kütüphane. dinlenme salonu bulunmaktadır.

Konaklama:

Accent Francais Tanıtım Videosu

Okul Nerede?

Accent Francais Haritası

Sokak Görünümü?

Harita Görünümü?

Liste Oluşturmaya Başladınız