Alpadia Language Schools Hakkında

Alpadia Language School 1996 yılında kurulmuştur. Dil eğitiminde 20 yılı aşkın tecrübesi ile Alpadia, Avrupa'nın önde gelen destinasyonlarında lider bir kurs sağlayıcıdır.

Adres: 6 Quai Jules Courmont, 69002

Ülke/Şehir: Fransa / Lyon

Web site: www.alpadia.com

Eğitim Dili:

Uzunluk: 24 hafta

Kapasite: 96 kişi

Yaş Kısıtı: 16

Merkeze Uzaklık: 3 km

Hazırlık: Evet

Alpadia Language School 1996 yılında kurulmuştur. Dil eğitiminde 20 yılı aşkın tecrübesi ile Alpadia, Avrupa'nın önde gelen destinasyonlarında lider bir kurs sağlayıcıdır.  Gençleri olgun öğrenciler için, insanların deneyimlerinden tam anlamıyla yararlanabilmelerini sağlayan çekici ve uyarlanmış bir öğrenme ortamı yaratılmaktadır.. Sınıf içi dinamik ve etkileşimli öğretim yöntemlerinden, sınıf dışındaki kültürel ve eğlenceli eğlence etkinliklerine kadar, güvenle ve kolaylıkla ilerlemenizi sağlayan çok çeşitli ve zengin bir program sunmaktadır.

Sunulan Programlar
Standart Fransızca Kursu
Yoğun fransızca kursu
Premium fransızca kursu
Birleştirilmiş fransızca kursu
Özel fransızca kursu
Sınava hazırlık kursları
Üniversite pathway programı

Tesis:

Alpadia-Lyon,Fransa’da Lyon şehir merkezinde iki nehir ile çevrelenmiş yarımada şeklindeki bir bölgede  19. yüzyıldan kalma güzel bir binada konumlanmıştır. Okul çevresi Lyon’un popüler alışveriş merkezleri, barları, restoranları ile doludur. Metro ve otobüs istasyonları okula sadece 5 dakika yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı modern 7 geniş ve aydınlık sınıfta Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Binada ayrıca, internet, bilgisayar odası, öğrenci salonu olanakları bulunmaktadır.

Konaklama:

Alpadia Language Schools Tanıtım Videosu

Okul Nerede?

Alpadia Language Schools Haritası

Sokak Görünümü?

Harita Görünümü?

Liste Oluşturmaya Başladınız