DID - Deutsch in Deutschland Hakkında

2009 yılında Hamburg un merkezinde Hansa bölgesine kurulmuş olan DID-Deutsch in Deustchland Dil Okulu kaliteli eğitim vermeye devam etmektedir.

Adres: Esplanade 6, 20354 Hamburg

Ülke/Şehir: Almanya / Hamburg

Web site: www.did.de

Eğitim Dili:

Uzunluk: 24 hafta

Kapasite: - kişi

Yaş Kısıtı: 17

Merkeze Uzaklık: 0 km

Hazırlık: Evet

2009 yılında Hamburg un merkezinde Hansa bölgesine kurulmuş olan DID-Deutsch in Deustchland Dil Okulu kaliteli eğitim vermeye devam etmektedir. Şehrin merkezinde ki Esplanade binasının 2 katında kurulan Okulun,200 metrekarelik çatı terasından Inner Alster-büyük yapay iç şehir gölü manzarası ve Jungfernstieg dünyaca ünlü oteller ve mağazalar ile manzaranın tadını çıkarabilirsiniz.

Sunulan Programlar

Premium Almanca Kursu

Yoğun Almanca Kursu

Standart Almanca Kursu

İş Almancası

Bireysel Dersler

Grup Dersleri

Yaz Üniversitesi Kursu

Üniversite Yerleştirme Kursu

Staj Programı

Öğretmen Yetiştirme Kursu

Group Stay Programı

Tesis:

Okulun konumu dolayısıyla, şehirler arası tren,otobüs gibi toplu taşıma araçlarıyla her yere kolaylıkla ulaşım sağlanmaktadır Okul tv si, ısıtması ve doğal ışık bulunan 15 tam donanımlı dersliklerde hizmet vermektedir.Okulda;kitap cd ve medya ile kendi kendine çalışma merkezi,60 bilgisayarlı multimedya odası,geniş öğrenci kütüphanesi,dizüstü bilgisayar kablosuz internet,öğrenci ofisi,dinlenme salonu.geniş çatı terası,kafeteryası,öğrenci destek masası bulunmaktadır.Ayrıca engelli öğrenciler için tekerlekli sandalye ye erişim,engelli tuvalet,kafeterya ya tekerlekli sandalyeyle ulaşma imkanları sunmaktadır.

Konaklama:

DID - Deutsch in Deutschland Tanıtım Videosu

Okul Nerede?

DID - Deutsch in Deutschland Haritası

Sokak Görünümü?

Harita Görünümü?

Liste Oluşturmaya Başladınız