International House

Haftalık 105EUR

 Logosu

International House Hakkında

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir.

Adres Triq Is-Sirk, San Ġiljan, Malta
Ülke/Şehir Malta / St. Julians
Website www.ihmalta.com
Eğitim Dili
Süre 24
Kapasite 60
Yaş Kısıtı 18
Merkeze Uzaklık 21
Hazırlık Evet
Ücret Haftalık 105 EUR

INTERNATIONAL HOUSE DİL OKULU 1953 yılında kurulmuş, 120 eğitim merkezli 42 değişik ülkede öğrencilere eğitim vermektedir. Londra’da merkezi bulunan International house tarafından şubeler sürekli denetlenmektedir. İngilizce dışında Fransızca ve İspanyolca dil eğitimi de vermektedir. Okul şubeleri Londra merkezi tarafından sürekli denetlenmektedir. International House'daki öğretmenler, güvenle, etkili bir şekilde iletişim kurmanıza ve doğru telaffuzla konuşmanıza yardımcı olur. Cambridge sınav hazırlık kursları ve IELTS sınav hazırlık kursları gibi uzmanlık kurslarının yanı sıra gruplar halinde ya da bire bir arada, tam zamanlı ya da yarı zamanlı, gündüz ya da akşam kursları sunmaktadır.

Sunulan Programlar
General English
Intensive English
Cambridge Exam
One-to-one
Kombine
Special Group Courses
Aile Programları

Tesis:

International house –St Julians , Malta Swieqi’de konumlanmıştır. Merkeze 15 dakika, sahile ise 10 dakika yürüme mesafesindedir. Birçok dükkan, barlar, kafeler, sinemalar ve restoranların yoğun olarak bulunduğu, gece hayatının olduğu Paceville'e yürüme mesafesindedir. Tam donanımlı modern 4 sınıfta,10 kişilik gruplar halinde İngilizce dil eğitimi verilmektedir. Ayrıca okulda, Ücretsiz Wi-Fi, 24 saat destek hizmeti, ücretsiz içecekler,2 bilgisayar, kafeterya, çalışma odası, okulun ilk günü ücretsiz konaklanan yerden alım, bahçe, teras gibi olanaklar bulunmaktadır. Kendine ait müstakil 2 katlı bir binada eğitim vermektedir. Ulaşım toplu taşıma vasıtalarıyla yapılmaktadır.

Konaklama:

International House Tanıtım Videosu

International House Nerede?

International House Sokak Görünümü