Sprachcaffe Langauges Plus Hakkında

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir.

Adres: 4 Rue Foncet, 06000 Nice,

Ülke/Şehir: Fransa / Nice

Web site: www.sprachcaffe.com

Eğitim Dili:

Uzunluk: 0 hafta

Kapasite: 120 kişi

Yaş Kısıtı: 18

Merkeze Uzaklık: 3 km

Hazırlık: Evet

Sprachcaffe,30 yılı aşkın süredir İngilizce, İspanyolca, Fransızca, İtalyanca, Almanca, Çince veya Arapça dil eğitimi vermektedir. Kişiselleştirilmiş dil kursları ve iletişime dayalı ders metodları sayesinde dilinizi hızlı ilerletmeniz ve öğrendiklerinizi günlük hayatta kolayca kullanmanızı sağlamaktadır.  ismi dil ve konuşma anlamına gelen ”Sprach” ve Kafe anlamına gelen “Caffe”den oluşmuştur. Sprachcaffe/Languages PLUS okullarında öğretmenlerimiz, tam niteliklere sahip, üniversite mezunu, tam motivasyonlu ve öğrettikleri dilde konuşma teknikleri konusunda deneyimli, öğrettikleri dil ana dilleri olan kişilerdir. Öğretmenler gerçek yaşam iletişimi ve rehberli diyaloglar, görüşmeler ve oyunlar ile öğrencilerin yeni öğrendikleri kelimeleri ve dil bilgisini aktif bir şekilde kullanarak ve onla bütünleşerek öğrenmelerini sağlar. Bu şekilde konuşmayı öğrenirken akıcılığı ve güveni garanti eder. 

Sunulan Programlar:

Genel Fransızca kursu

DELF (A1-A2)

DELF (B1-B2)

Bire bir Fransızca

Akademik Dönem Fransızca

Yoğun Fransızca

University pathways

Tesis:

Sprachcaffe-Nice, Fransa’da Nice şehir merkezinde, tarihi bir bina olan Bellê Êpoque ‘ de konumlanmıştır. Okul, Nôtre Dame Katedralin’e birkaç metre mesafededir. Sahile 10 dakika yürüme mesafesindedir.  Güneşli havalarda dersler genellikle dışarda yapılır. Otobüs ve tren istasyonuna yakın mesafededir. Geniş, tam donanımlı sınıflarda, max12 kişilik gruplar halinde Fransızca dil eğitimi verilmektedir. Okul binasında ayrıca, her odada klima, Kütüphane, İnternet erişimi, TV, DVD çalar ve bilardo bulunan bir salon olanakları bulunmaktadır.

Konaklama:

Okul Nerede?

Sprachcaffe Langauges Plus Haritası

Sokak Görünümü?

Harita Görünümü?

Liste Oluşturmaya Başladınız