TLG - The Language Gallery Hakkında

The Language Gallery, Londra, Manchester, Birmingham, Toronto, Vancouver ve Dublin’in yanı sıra Almanya’da da Berlin ve Hannover’da gibi dünyanın çeşitli merkezlerinde bulunan TLG, kaliteli bir eğitim kurumudur.

Adres: Potsdamer Straße 180/182, 10783 Berlin

Ülke/Şehir: Almanya / Berlin

Web site: www.thelanguagegallery.com

Eğitim Dili:

Uzunluk: 0 hafta

Kapasite: 80 kişi

Yaş Kısıtı: 16

Merkeze Uzaklık: km

Hazırlık: Evet

The Language Gallery, Londra, Manchester, Birmingham, Toronto, Vancouver ve Dublin’in yanı sıra Almanya’da da Berlin ve Hannover’da gibi dünyanın çeşitli merkezlerinde bulunan TLG, kaliteli bir eğitim kurumudur. Tamamı CELTA veya TESOL eğitimi almış öğretmenleriyle TLG, “Görev Tabanlı Öğrenme” yöntemini tüm okullarında uygulamaktadır.

Sunulan Programlar
Genel Almanca ve İngilizce
Yoğun Almanca
İş Almancası
Sınav hazırlığı
Birebir kurslar
University Pathway Programme (UPP)
General German
German for work
Universty pathway programme
TestDaF sınav kursu

Tesis:

Bu yöntemle öğrenci, görev ve sorumluluk alarak etkin bir öğrenim gerçekleştirmektedir.Şehrin çok sayıda ilgi çekici mekanı, açık alanları ve restoranları bulunmakta. Yaşamak için harika bir yer. Kampüs, şehir merkezine yürüyerek ya da toplu taşıma araçları ile kolayca ulaşabileceğiniz bir mekandadır. Okul modern eğitim öğretim araçlarıyla bezenmiştir. Okulda 5 derslik bulunmakta ve her derslikte en fazla 16 öğrenci öğrenim görmektedir. Okulun dinlenme salonu, çalışma salonu bulunmaktadır. Kablosuz internet hizmetinden de yararlanılabilmektedir. Tüm öğretmenler, Almanca dil kurslarında yıllara dayanan deneyime sahip olan, ana Almanca konuşmacılarıdır. Yeni öğrenciler, Genel Almanya programına her pazartesi TLG Berlin'de kabul edilir. 

Konaklama:

TLG - The Language Gallery Tanıtım Videosu

Okul Nerede?

TLG - The Language Gallery Haritası

Liste Oluşturmaya Başladınız