Akdeniz Özel Okulları

Akdeniz ilindeki 130 okul arasından doğru seçimi yapabilmeniz için okulların bütün özelliklerini bir araya topladık. gibi ilçelerde okul araştırırken yaşadığınız muhite yakın bölgelerde okul seçmenizi öneririz.

Büyük illerde çocuğunuza okul bakarken okulun ilçesine çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü seçeceğiniz okulun ilçesinin, çocuğunuzun birlikte eğitim göreceği arkadaş çevresini de oluşturacağını unutmayın.

Yasal zorunluluk sebebiyle devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okullarının imkanları yetersiz olsa da bugüne kadar bir çok büyük insanı yetiştirdiği gerçeğini yok sayamayız.Kozmopolit şehirlerde devlet okullarının tercih edilmesi konusunda pek çok aile isteksiz davranıyor.Ancak devlet okulları hala ülkemizdeki milyonlarca genci yetiştiren kutsal eğitim kurumlarıdır.Akdeniz özel okullarının fiyatları çok az olmasa da geleceğe yapılan yatırım en değerli yatırımdır. gibi Akdeniz ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları değişiklik gösterirken ayrıca bölgelere göre fiyatlar değişir.Yüksek gelir seviyesi olan bölgelerdeki ortalama özel okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksek olabilmektedir.Aylık ücretler üzerinden ödenen özel okulların fiyatları aylık 1.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Servis ücretleri, yemek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar. Çocuğunuzu eğitim hayatında tek bir yıl özel okula göndermenizin geleceği için anlamı yoktur.Daha ayrıntılı fiyatlandırma için lütfen listelemedeki filtreleri kullanın.

4 Sonuç
Özel İleri Kavram Temel Lisesi
Özel İleri Kavram Temel Lisesi
  • Mersin / Akdeniz
Listeme Ekle
Özel Mersin Güney Temel Lisesi
Özel Mersin Güney Temel Lisesi
  • Mersin / Akdeniz
Listeme Ekle
Özel Bilgiyön Temel Lisesi
Özel Bilgiyön Temel Lisesi
  • Mersin / Akdeniz
Listeme Ekle
Özel Mersin Cebir Temel Lisesi
Özel Mersin Cebir Temel Lisesi
  • Mersin / Akdeniz
Listeme Ekle

Akdeniz Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler