Balçova Özel Okulları

24 adet Balçova okulu arasıdan seçim yapabilmeniz için okulların birçok özelliğini filtreleyerek kullanabilirsiniz. gibi Balçova ilçeleri içinde okul seçerken evinize yakın bölgeleri seçmek isteyeceğinizi varsayıyoruz.

Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü seçeceğiniz okulun ilçesinin, çocuğunuzun birlikte eğitim göreceği arkadaş çevresini de oluşturacağını unutmayın.

Devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarmakta yetersiz kalabiliyor.Büyük illerde aileler devlet okullarını tercih etmekten kaçınıyorlar.Ancak devlet okulları hala ülkemizdeki milyonlarca genci yetiştiren kutsal eğitim kurumlarıdır.Balçova özel okullarının fiyatları çok az olmasa da geleceğe yapılan yatırım en değerli yatırımdır. gibi Balçova ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

Okul fiyatları ilkokul, ortaokul, lise gibi özel okul türlerinde çok değişiklik gösterdiği gibi bölgelere göre de değişim göstermektedir.Yüksek gelirli bölgelerin ortalama okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksektir. İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları aylık 1.500 TL ile 5.500 TL arasında değişir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Servis ücretleri, yemek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar.Ortalama 12 yıl üzerinden düşünülürse çocuğunuzun eğitim hayatında tek bir yıl özel okulda okumanın bir anlamı yoktur.Daha ayrıntılı fiyatlandırma için lütfen listelemedeki filtreleri kullanın.

3 Sonuç
Özel İlk Atılım Anaokulu
Özel İlk Atılım Anaokulu
  • İzmir / Balçova
Listeme Ekle
Çiğdem Yaz Okulu Anaokulu
Çiğdem Yaz Okulu Anaokulu
  • İzmir / Balçova
Listeme Ekle
Harika Çocuk Anaokulu
Harika Çocuk Anaokulu
  • İzmir / Balçova
Listeme Ekle

Balçova Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler