Biga Özel Okulları

51 adet Biga okulu arasıdan seçim yapabilmeniz için okulların birçok özelliğini filtreleyerek kullanabilirsiniz.

Biga şehrinin gibi ilçelerinde okul bakarken yaşadığınız yere yakın yerlerde okul seçimi yapmalısınız.Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü okulların genel öğrenci yoğunluğu çevresindeki illerden olduğu için öncelikle ilçeye karar vermenizi öneriyoruz.

Biga devlet okulları içinde yasal zorunluluk olarak ikamet ettiğiniz bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları imkan olarak kısıtlı olsa da pek çoğumuzun yetiştiği kurumlardır.Büyük illerde aileler devlet okullarını tercih etmekten kaçınıyorlar.Ancak devlet okulları hala ülkemizdeki milyonlarca genci yetiştiren kutsal eğitim kurumlarıdır.Biga özel okullarının fiyatları çok az olmasa da geleceğe yapılan yatırım en değerli yatırımdır. gibi Biga ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

Okul fiyatları ilkokul, ortaokul, lise gibi özel okul türlerinde çok değişiklik gösterdiği gibi bölgelere göre de değişim göstermektedir.Yüksek gelir seviyesi olan bölgelerdeki ortalama özel okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksek olabilmektedir. İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları aylık 1.500 TL ile 5.500 TL arasında değişir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Yemek ya da servis giderleri de aylık ücret dışında okullara ödenmesi gerekiyor. Çocuğunuzu eğitim hayatında tek bir yıl özel okula göndermenizin geleceği için anlamı yoktur.Okul listeleme sayfalarındaki filtreleri ayrıntılı fiyat bilgisi almak için kullanabilirsiniz.

5 Sonuç
Özel Çanakkale Biga İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji
Özel Çanakkale Biga İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Onaylı Kurum
  • Çanakkale / Biga
Listeme Ekle
Özel Kampüs Koleji Ortaokulu
Özel Kampüs Koleji Ortaokulu
  • Çanakkale / Biga
Listeme Ekle

Biga Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler