Ceyhan Özel Okulları

Ceyhan ilindeki 219 okul arasından doğru seçimi yapabilmeniz için okulların bütün özelliklerini bir araya topladık.

Ceyhan şehrinin Adıyaman, Besni gibi ilçelerinde okul bakarken yaşadığınız yere yakın yerlerde okul seçimi yapmalısınız.Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü seçeceğiniz okulun ilçesinin, çocuğunuzun birlikte eğitim göreceği arkadaş çevresini de oluşturacağını unutmayın.

Devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarmakta yetersiz kalabiliyor.Kozmopolit şehirlerde devlet okullarının tercih edilmesi konusunda pek çok aile isteksiz davranıyor.Bununla birlikte devlet okullarımız ülkemizin geleceğine ışık tutacak milyonlarca gencin yetiştiği önemli eğitim kurumlarıdır. Özel okulların bütçeleri çok düşük olmasa da geleceğe yapılan yatırım her zaman değerli yatırım oluyor.Ceyhan ilinin Adıyaman, Besni gibi bir çok ilçesindeki özel okul fiyatları hakkında bilgileri biraraya getirerek seçiminizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Okul fiyatları ilkokul, ortaokul, lise gibi özel okul türlerinde çok değişiklik gösterdiği gibi bölgelere göre de değişim göstermektedir.Yüksek gelir seviyesi olan bölgelerdeki ortalama özel okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksek olabilmektedir.Aylık ücretler üzerinden ödenen özel okulların fiyatları aylık 1.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Yemek ya da servis giderleri de aylık ücret dışında okullara ödenmesi gerekiyor. Çocuğunuzu eğitim hayatında tek bir yıl özel okula göndermenizin geleceği için anlamı yoktur.Okul listeleme sayfalarındaki filtreleri ayrıntılı fiyat bilgisi almak için kullanabilirsiniz.

7 Sonuç
Özel Final Okulları Adana Ceyhan Kampüsü
Özel Final Okulları Adana Ceyhan Kampüsü
  • Adana / Ceyhan
Listeme Ekle
Özel Ceyhan Çocuk Koleji Anaokulu
Özel Ceyhan Çocuk Koleji Anaokulu
  • Adana / Ceyhan
Listeme Ekle
Özel Ceyhan İlk Hedef Başarı Ortaokulu
Özel Ceyhan İlk Hedef Başarı Ortaokulu
  • Adana / Ceyhan
Listeme Ekle
Özel Ceyhan Final İlkokulu
Özel Ceyhan Final İlkokulu
  • Adana / Ceyhan
Listeme Ekle

Ceyhan Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler