Özel Yenidoğu Okulları İlkokulu

İstanbul Sancaktepe Yenidoğu Okulları
21 Görüş

Özel Yenidoğu Okulları İlkokulu Hakkında

Özel Yenidoğu Okulları İlkokulu Bilgisayar Laboratuvarı, kapalı spor salonu, sanat atölyesi, bahçe, konferans salonu, müzik odası, mutfak atölyesi, kütüphane, 3d odası, akıllı tahta, yemekhane, laboratuvar, revir olan fiziksel özellikleri barındırıyor. İngilizce eğitimi tek verilen dil eğitimdir. Okulun bir çok hizmeti arasında Servis, kantin, yaz okulu, rehberlik, güvenlik bulunmaktadır. Verilen birçok sportif ya da sanatsal hizmetler arasında Piyano, drama, futbol, ebru, görsel sanatlar, basketbol, voleybol bulunmaktadır. Robotik ve Kodlama, müzik kulübü, akıl ve zeka oyunları, değerler eğitimi, bilişim kulübü, gezi kulübü gibi kulüpler okulda çocuğunuzun yer alabilecekleri arasındadır.

Veysel Karani Mahallesi Osman Gazi Caddesi No:211 Sancaktepe/istanbul adresindedir.

Yenidoğu Okulları Bursluluk Sınavı Tarihleri

2019-2020 eğitim sezonu için 8 - 9 Şubat tarihinde Yenidoğu Okulları bursluluk sınavı yapılacaktır. Bursluluk elde ederek indirimli olarak okuyabilmek ya da bedelsiz okuma fırsatına erişmek istiyorsanzız aşağıdaki "Başvuru Yap" butonuna tıklayabilirsiniz. Bütün özel okulların bursluluk sınavı tarihleri bakmak istiyorsanız buraki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru Yap

Okul Hakkında Bilgi İstiyorum

Özel Yenidoğu Okulları İlkokulu Okul Özellikleri

Sportif ve Sanatsal İmkanlar
Piyano Drama Basketbol Voleybol Futbol Ebru Görsel Sanatlar
Hizmetler
Servis Rehberlik Güvenlik Kantin Yaz Okulu
Fiziksel İmkanlar
Bilgisayar Laboratuvarı Kapalı Spor Salonu Sanat Atölyesi Bahçe Laboratuvar Revir Konferans Salonu Müzik Odası Mutfak Atölyesi Kütüphane 3D Odası Akıllı Tahta Yemekhane
Dil Olanakları
İngilizce
Kulüpler
Robotik ve Kodlama Müzik Kulübü Akıl ve Zeka Oyunları Değerler Eğitimi Bilişim Kulübü Gezi Kulübü

Okul Nerede?

Liste Oluşturmaya Başladınız