Özel Yenidoğu Okulları Ortaokulu

İstanbul Sancaktepe Yenidoğu Okulları
21 Görüş

Özel Yenidoğu Okulları Ortaokulu Hakkında

Okulun fiziksel özelliklerini şöyle listeleyebilirsiniz: Bilgisayar Laboratuvarı, kapalı spor salonu, sanat atölyesi, bahçe, futbol sahası, kütüphane, mutfak atölyesi, 3d odası, akıllı tahta, yemekhane, laboratuvar, konferans salonu, revir. Okulda iki dil eğitimi veriliyor: İngilizce ve Arapça. Verilen hizmetleri şöyle sıralayabiliriz: Servis, kantin, yaz okulu, rehberlik, güvenlik. Basketbol, voleybol ve futbol gibi sportif ya da sanatsal imkanları çocuğunuz okuldan alabilir. Robotik ve Kodlama, akıl ve zeka oyunları, değerler eğitimi, bilişim kulübü, proje kulübü gibi kulüpler okulda çocuğunuzun yer alabilecekleri arasındadır.

Veysel Karani Mahallesi Osman Gazi Caddesi No:211 Sancaktepe/istanbul adresinde bulunmaktadır.

Yenidoğu Okulları Bursluluk Sınavı Tarihleri

2019-2020 eğitim sezonu için 8 - 9 Şubat tarihinde Yenidoğu Okulları bursluluk sınavı yapılacaktır. Bursluluk elde ederek indirimli olarak okuyabilmek ya da bedelsiz okuma fırsatına erişmek istiyorsanzız aşağıdaki "Başvuru Yap" butonuna tıklayabilirsiniz. Bütün özel okulların bursluluk sınavı tarihleri bakmak istiyorsanız buraki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru Yap

Okul Hakkında Bilgi İstiyorum

Özel Yenidoğu Okulları Ortaokulu Okul Özellikleri

Sportif ve Sanatsal İmkanlar
Basketbol Voleybol Futbol
Hizmetler
Servis Kantin Yaz Okulu Rehberlik Güvenlik
Fiziksel İmkanlar
Bilgisayar Laboratuvarı Kapalı Spor Salonu Sanat Atölyesi Bahçe Mutfak Atölyesi 3D Odası Akıllı Tahta Yemekhane Laboratuvar Konferans Salonu Revir Futbol Sahası Kütüphane
Dil Olanakları
İngilizce Arapça
Kulüpler
Robotik ve Kodlama Akıl ve Zeka Oyunları Değerler Eğitimi Proje Kulübü Bilişim Kulübü

Okul Nerede?

Liste Oluşturmaya Başladınız