Sincan Özel Okulları

Sincan özel okulları içinde okul seçim yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli gibi Sincan ilçeleri içinde okul seçerken evinize yakın bölgeleri seçmek isteyeceğinizi varsayıyoruz.

Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü okulların genel öğrenci yoğunluğu çevresindeki illerden olduğu için öncelikle ilçeye karar vermenizi öneriyoruz.

Sincan devlet okulları içinde yasal zorunluluk olarak ikamet ettiğiniz bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları imkan olarak kısıtlı olsa da pek çoğumuzun yetiştiği kurumlardır.Kozmopolit şehirlerde devlet okullarının tercih edilmesi konusunda pek çok aile isteksiz davranıyor.Bununla birlikte devlet okullarımız ülkemizin geleceğine ışık tutacak milyonlarca gencin yetiştiği önemli eğitim kurumlarıdır. Özel okulların bütçeleri çok düşük olmasa da geleceğe yapılan yatırım her zaman değerli yatırım oluyor. Bahçe, Düziçi, Hasanbeyli, Kadirli gibi Sincan ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları değişiklik gösterirken ayrıca bölgelere göre fiyatlar değişir.Yüksek gelir seviyesi olan bölgelerdeki ortalama özel okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksek olabilmektedir. İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları aylık 1.500 TL ile 5.500 TL arasında değişir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Servis ücretleri, yemek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar. Çocuğunuzu eğitim hayatında tek bir yıl özel okula göndermenizin geleceği için anlamı yoktur.Daha ayrıntılı fiyatlandırma için lütfen listelemedeki filtreleri kullanın.

4 Sonuç
Bilge Şirinler Anaokulu ve Kreşi
Bilge Şirinler Anaokulu ve Kreşi Onaylı Kurum
  • Ankara / Sincan
Listeme Ekle
Özel Gül Kucak Anaokulu
Özel Gül Kucak Anaokulu
  • Ankara / Sincan
Listeme Ekle
Özel Ankara Sanayi Odası Anadolu Teknik Lisesi
Özel Ankara Sanayi Odası Anadolu Teknik Lisesi
  • Ankara / Sincan
Listeme Ekle
Özel Sevimli Yüzler Anaokulu
Özel Sevimli Yüzler Anaokulu
  • Ankara / Sincan
Listeme Ekle

Sincan Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler