Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Taban Puanları ve Başarı Sıralamaları

Bitkisel Üretim Ve Teknolojileri bölümü v1 farklı şehirde 1 farklı üniversitede bulunmaktadır. Çoğunlukla tarım bilimleri ve teknolojileri fakültesi içinde bulunur.

Sayısal puan türü ile üniversitelere öğrenci alan bölümün öğrenim süresi 4 yıldır. 2019 verilerine göre başarı sıralaması 0 sıralamasından başlar. -1 sıramasına kadar öğrenciler yerleşebilmektedir.

En son güncellenen 2019 taban puanları 0 ile 0 arasında değişiyor.Bölümünün 2019 taban puanı verilerine göre en yüksek puanla aldığı üç üniversite {{uni1}}, {{uni2}}, {{uni3}} kurumlarıdır.Yine 2019'da en düşük puanla {{uni4}}, {{uni5}}, {{uni6}} kurumları öğrenci almıştır.Bölümü en fazla kazanan öğrenciler {{city1}}, {{city2}} ve {{city3}} şehirlerinde üniversite sınavına girmişlerdir.

Neredeoku.com'da üniversite bölümlerinin son 5 yıldaki taban puan, kontenjan, hangi şehirlerden kazanıldığı gibi bilgilerine ulaşabilirsiniz.Tüm Bitkisel Üretim ve Teknolojileri bölümü ve bütün bölümlerin bilgilerine Neredeoku.com platformu üzerinden ulaşabilirsiniz.Yükseköğretim Kurulu(YÖK)'nun üniversite adaylarına sunduğu Atlas kaynağından derlenmiştir.Birçok devlet üniversitesinde Bitkisel Üretim ve Teknolojileri bölümü olduğu gibi vakıf üniversitelerinde de bulunmaktadır.Vakıf üniversitelerindeki bölümlerin farklı bursluluk tipleri bulunmaktadır.

Sonuç
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi
Uluslararası Kıbrıs Üniversitesi Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bölümü
  • Kıbrıs
  • Vakıf Üniversitesi
  • 1997 Kuruluş
  • Taban Puan: 0.000
  • Başarı Sırası: - Puan
  • 5 Kontenjan
  • Sayısal
  • 4 Yıllık

%100 Burslu

İncele

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Bölümü Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri bölümü 2020 öğrenci sıralaması nedir?

Bitkisel Üretim ve Teknolojileri bölümünde 2020 yılı için öğrenci sıralaması 0 ile 0 arasında gerçekleşti.

Bölümde 2019 yılı için öğrenci puanları 0 ile 0 arasında gerçekleşti.

Kıbrıs şehirlerinde bölümün olduğu üniversiteler mevcuttur.