Yeşilyurt Özel Okulları

Yeşilyurt ilindeki 254 okul arasından doğru seçimi yapabilmeniz için okulların bütün özelliklerini bir araya topladık.

Yeşilyurt şehrinin gibi ilçelerinde okul bakarken yaşadığınız yere yakın yerlerde okul seçimi yapmalısınız.Büyük illerde çocuğunuza okul bakarken okulun ilçesine çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü okulların genel öğrenci yoğunluğu çevresindeki illerden olduğu için öncelikle ilçeye karar vermenizi öneriyoruz.

Devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarmakta yetersiz kalabiliyor.Büyük illerde aileler devlet okullarını tercih etmekten kaçınıyorlar.Bununla birlikte devlet okullarımız ülkemizin geleceğine ışık tutacak milyonlarca gencin yetiştiği önemli eğitim kurumlarıdır.Yeşilyurt özel okullarının fiyatları çok az olmasa da geleceğe yapılan yatırım en değerli yatırımdır. gibi Yeşilyurt ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları değişiklik gösterirken ayrıca bölgelere göre fiyatlar değişir.Yüksek gelirli bölgelerin ortalama okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksektir. İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları aylık 1.500 TL ile 5.500 TL arasında değişir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Yemek ya da servis giderleri de aylık ücret dışında okullara ödenmesi gerekiyor.Ortalama 12 yıl üzerinden düşünülürse çocuğunuzun eğitim hayatında tek bir yıl özel okulda okumanın bir anlamı yoktur.Daha ayrıntılı fiyatlandırma için lütfen listelemedeki filtreleri kullanın.

7 Sonuç
Özel Malatya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji
Özel Malatya İTÜ ETA Vakfı Doğa Koleji Onaylı Kurum
  • Malatya / Yeşilyurt
Listeme Ekle
Özel Final Okulları Malatya Kampüsü
Özel Final Okulları Malatya Kampüsü
  • Malatya / Yeşilyurt
Listeme Ekle

Yeşilyurt Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler