Döşemealtı Özel Okulları

Döşemealtı ilindeki 52 okul arasından doğru seçimi yapabilmeniz için okulların bütün özelliklerini bir araya topladık.

Döşemealtı şehrinin gibi ilçelerinde okul bakarken yaşadığınız yere yakın yerlerde okul seçimi yapmalısınız.Büyük illerde çocuğunuza okul bakarken okulun ilçesine çok dikkat etmeniz gerekir. Çünkü seçeceğiniz okulun ilçesinin, çocuğunuzun birlikte eğitim göreceği arkadaş çevresini de oluşturacağını unutmayın.

Yasal zorunluluk sebebiyle devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları öğrencilerin potansiyelini ortaya çıkarmakta yetersiz kalabiliyor.Kozmopolit şehirlerde devlet okullarının tercih edilmesi konusunda pek çok aile isteksiz davranıyor.Ancak devlet okulları hala ülkemizdeki milyonlarca genci yetiştiren kutsal eğitim kurumlarıdır. Özel okulların bütçeleri çok düşük olmasa da geleceğe yapılan yatırım her zaman değerli yatırım oluyor. gibi Döşemealtı ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları değişiklik gösterirken ayrıca bölgelere göre fiyatlar değişir.Yüksek gelirli bölgelerin ortalama okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksektir.Aylık ücretler üzerinden ödenen özel okulların fiyatları aylık 1.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Servis ücretleri, yemek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar.Ortalama 12 yıl üzerinden düşünülürse çocuğunuzun eğitim hayatında tek bir yıl özel okulda okumanın bir anlamı yoktur.Daha ayrıntılı fiyatlandırma için lütfen listelemedeki filtreleri kullanın.

6 Sonuç
Özel Bahçeşehir Koleji Antalya Kampüsü
Özel Bahçeşehir Koleji Antalya Kampüsü
  • Antalya / Döşemealtı
Listeme Ekle
Özel Palmiye İlkokulu
Özel Palmiye İlkokulu
  • Antalya / Döşemealtı
Listeme Ekle
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi
Özel Antalya Bahçeşehir Koleji Anadolu Lisesi
  • Antalya / Döşemealtı
Listeme Ekle

Döşemealtı Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler