Serik Özel Okulları

Serik özel okulları içinde okul seçim yapmak istiyorsanız doğru yerdesiniz.

Serik şehrinin gibi ilçelerinde okul bakarken yaşadığınız yere yakın yerlerde okul seçimi yapmalısınız.Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü seçeceğiniz okulun ilçesinin, çocuğunuzun birlikte eğitim göreceği arkadaş çevresini de oluşturacağını unutmayın.

Yasal zorunluluk sebebiyle devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları imkan olarak kısıtlı olsa da pek çoğumuzun yetiştiği kurumlardır.Büyük illerde aileler devlet okullarını tercih etmekten kaçınıyorlar.Ancak devlet okulları hala ülkemizdeki milyonlarca genci yetiştiren kutsal eğitim kurumlarıdır.Serik özel okullarının fiyatları çok az olmasa da geleceğe yapılan yatırım en değerli yatırımdır. gibi Serik ilindeki özel okulları hakkında bilgileri tek platformda birleştirerek seçiminizi kolaylaştırıyoruz.

İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları değişiklik gösterirken ayrıca bölgelere göre fiyatlar değişir.Yüksek gelir seviyesi olan bölgelerdeki ortalama özel okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksek olabilmektedir.Aylık ücretler üzerinden ödenen özel okulların fiyatları aylık 1.000 TL ile 6.000 TL arasında değişmektedir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Servis ücretleri, yemek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar.Ortalama 12 yıl üzerinden düşünülürse çocuğunuzun eğitim hayatında tek bir yıl özel okulda okumanın bir anlamı yoktur.Okul listeleme sayfalarındaki filtreleri ayrıntılı fiyat bilgisi almak için kullanabilirsiniz.

3 Sonuç
Özel Akdeniz Yükseliş Ortaokulu
Özel Akdeniz Yükseliş Ortaokulu
  • Antalya / Serik
Listeme Ekle
Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi
Özel Akdeniz Yükseliş Anadolu Lisesi
  • Antalya / Serik
Listeme Ekle
Özel Serik Lale Bahçesi Anaokulu
Özel Serik Lale Bahçesi Anaokulu
  • Antalya / Serik
Listeme Ekle

Serik Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler