Öğretim ve Akademi Eğitimleri

Okuduğunuz üniversite ya da lisede bazı dersler konusunda yardıma ihtiyacınız olabilir.

Aldığınız eğitim ya da dersler, başarılı olmanız için gereken katkıyı size sağlamıyor olabilir.Bu durumda ekstra olarak, dışarıdan bir eğitim almanız gerekebilir. İşte bu noktada devreye neredeoku.com girer.

Neredeoku.com üzerinden destek almak istediğiniz herhangi bir akademik konuda ya da okul eğitiminizle ilgili herhangi bir ders ya da konu hakkında destek alabilirsiniz.Burada pek çok alanı kapsayan, sayısız eğitim programı bulunmaktadır.Bu eğitim programları arasından kendi ihtiyaçlarınıza yönelik olarak bir tercih yapabilirsiniz.

Diyelim ki tez üniversitenizde tez aşamasına geldiniz ve gerek yazım aşaması gerekse de projelendirme konularında sorun yaşıyorsanız. İşte bu sorunları aşmanıza yarayacak ve yolunuzda daha emin adımlarla ilerlemenizi sağlayacak eğitim programları neredeoku.com üzerinde mevcuttur.Aynı zamanda bu eğitim programları kapsamında, ihtiyacınız olan alanlarda, uzman ve alanında deneyimli kişilerden eğitim alırsınız.

Neredeoku.com üzerinde ihityacınız olan her alanda öğretim ve akademi eğitimleri bulabilirsiniz.Burada tamamen online eğitim sistemi bulunmaktadır. Çünkü günümüzde artık her şey online olarak yürütüldüğü için, bu eğitim programları da online olarak gerçekleşir.Eğer siz de herhangi bir konuda destek almak, kendinizi yeterli bulmadığınız konularda kendinizi geliştirmek ve akademik kariyerinizi ya da öğrenimizi sorunsuz sürdürmek isterseniz, neredeoku.com üzerinde yer alan eğitim programları size yardımcı olacaktır.

Burada yer alan eğitim programları, sürekli eğitim mantığıyla çalışır.Yani sizin için oluşturulmuş belirli ders günleri ya da saatleri yoktur.Siz aldığınız eğitim programlarını nerede ve ne zaman isterseniz takip edebilirsiniz.Dolayısıyla bu da eğitim programlarını alan kişiler için pek çok avantaj sağlar.

İhtiyacınız olan alan ve konuyu belirledikten sonra, site üzerinden arama yaparak istediğiniz programa ulaşabilirsiniz.Neredeoku.com internet üzerinde bulunan tüm öğretim ve akademi eğitimlerini, ihtiyacı olanların kolayca ulaşabilmesi adına tek bir platform üzerinde toplamıştır.Siz de hemen kendinizi eksik hissettiğiniz konularda destek almak için neredeoku.com üzerindeki eğitim programlarına göz atabilirsiniz.

14 Sonuç
Dikey Geçiş Sınavı (DGS-2021) Hazırlık Kursu
 • İstanbul üniversitesi-Cerrahpaşa Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma DGS, ön lisans programlarında okuyan öğrencilerin öğrenimlerini lisans düzeyine çıkarmaları için girdikleri ÖSYM tarafından yapılan bir sınavdır. Bu sınava giren öğrenciler Türkçe, Matematik ve Geometri olmak üzere 3 adet dersten sorumlu tutulmaktadır. Sınav süresi 150 dakika olup, 60 sayısal ve 60 sözel bölümden oluşan 120 soruluk bir yetenek testi uygulanır.
 • Öğretim ve Akademi

2.000 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Güzel Sanatlar Fakültesinde Sanat ve Tasarım Deneyimi
 • Yeditepe Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Plastik Sanatlar ve Resim, Grafik Tasarımı, Moda ve Tekstil Tasarımı, Gastronomi ve Mutfak Sanatları, Tiyatro, Sanat ve Kültür Yönetimi bölümleri ile sanat ve tasarımın yapıcı etkinliğinin bilincinde, yaratıcı ve özgün çözümler üretebilen, eleştirel düşünme becerileri gelişmiş, kendi kültürünü benimsemiş, sosyal olarak duyarlı, güncel sanat ve tasarım eğilimlerini izleyerek uluslararası alanda yer alan, disiplinler arası düşünebilen sanatçılar, tasarımcılar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
 • Öğretim ve Akademi

1.600 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Mühendislik
 • Yeditepe Üniversitesi Lise Kış Okulu'nda öğrenciler, liseden sonra yönelebilecekleri ve merak ettikleri meslekleri yaşıtlarıyla beraber deneyimleyecekler.
 • Öğretim ve Akademi

1.600 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Online Türkçe Yeterlilik Sınavı (e-TYS)
 • Türkçe kurslarında temel, orta ve ileri kurları bitiren kursiyerlere sertifika verilmektedir. Bir belgenin geçerliliği veren kurum tarafından değil, bu belgeyle işlem yapacak olan karşı kurum tarafından belirlenir. Ayrıca Türkçe dil bilgisini derecelendirmek isteyen öğrencilere de Türkçe Yeterlilik Sınavı İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa SEM tarafından ONLINE yapılmaktadır.
 • Öğretim ve Akademi

50 EUR

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Proficiency Hazırlık Kursu (Uzaktan Eğitim)
 • Proficiency/Yeterlilik Sınavı genellikle Eylül ayı içerisinde düzenlenilen ve sınav içeriğinin üniversiteden üniversiteye değişkenlik gösterdiği bir sınavdır. Program, öğrencilerin Hazırlık Sınavını geçmeleri ya da öğrencilerin üst seviyelerden başlayarak bölüme geçmelerini sağlayacak bir ders hazırlığı içermektedir. Proficiecy/ Yeterlilik sınavı içeriğinde, Dil Bilgisi (Grammar), Kelime Bilgisi (Vocabulary), Dinleme (Listening), Okuma/Okuduğunu Anlama (Reading/ Reading Comprehension) ve Yazma (Writing Paragraph/Essay) kısımları yer almaktadır.
 • Öğretim ve Akademi

800 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Sosyal Bilimler
 • Yeditepe Üniversitesi Lise Kış Okulu'nda öğrenciler, liseden sonra yönelebilecekleri ve merak ettikleri meslekleri yaşıtlarıyla beraber deneyimleyecekler.
 • Öğretim ve Akademi

1.600 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Yabancı Dil Olarak Türkçe Öğretimi Sertifika Programı
 • Türkçe’nin yabancı dil olarak öğretimine yönelik kuramsal ve uygulamalı bilgiler vererek bu konuda yeterlilik kazandırmak.
 • Öğretim ve Akademi

880 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Yabancılara Türkçe Öğretimi Sertifika Programı (Uzaktan Eğitim)
 • Küresel bağlamda coğrafi, ekonomik, kültürel ve siyasi bağlamda yabancı dil olarak Türkçe öğrenmek isteyenlerin sayısı gün geçtikçe artmakta fakat bu ihtiyacı karşılayabilecek altyapı, öğretici ve materyal açısından yeterli değildir. Bu bağlamda Edebiyat Fakültesi, Dil Öğretimi ve Dilbilim bölümlerinden mezun olanların bu bağlamda yeterli teorik ve uygulama açısından donanımlı hale getirerek talebi karşılayabilecek eleman yetiştirmek amaçlanmaktadır.
 • Öğretim ve Akademi

1.015 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
YÖS-2021 Hazırlık Kursu (Uzaktan Eğitim)
 • 2021 YÖS’e yönelik hazırlık yapmak isteyen yabancı öğrenciler için Hızlandırılmış YÖS Hazırlık Kursu (Uzaktan Eğitim). Tamamen uzaktan eğitim biçiminde yapılacak olan hızlandırılmış YÖS-2021 kursumuz Matematik, Geometri, IQ ve Genel Yetenek bölümlerini kapsayacak biçimde hazırlanmıştır. Sınıflarımız en az 10 katılımcı ile açılacak olup sınıflarımıza en çok 20 Kayıtlı öğrenci alınacaktır. Hızlandırılmış YÖS-2021 hazırlık kursumuzda eğitimlerimiz alanında uzman ve YÖS sınavı hazırlığında deneyimli İstanbul Üniversitesi – Cerrahpaşa, Hasan Ali Yücel Eğitim Fakültesi (HAYEF) Öğretim Üyeleri tarafından verilecektir.
 • Öğretim ve Akademi

6.000 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Gazeteciliğin Temel İlkeleri
 • 45 yıllık gazeteci Tuğrul Eryılmaz, bu eğitimde gazeteci adaylarına ve içerik hazırlayan herkese yol gösterecek bilgiler paylaşıyor. Gazetecilik tarihini etkileyen 4 medya teorisini anlatan Tuğrul Eryılmaz, gazetecilik yoluyla kamuoyu oluşturmanın önemini vurguluyor. Eğitimde bir haberin ya da içeriğin değerini belirleyen faktörleri anlatan Tuğrul Eryılmaz, “Wall Street Journal Formülü” ve “Ters Piramit Yazımı” gibi haber yazım türleriyle ilgili bilinmesi gereken tüm kuralları paylaşıyor. Tuğrul Eryılmaz’dan gazeteciliğin evrensel kurallarını öğrendiğinizde haberlerinizin, blog yazılarınızın ve sosyal medya paylaşımlarınızın daha fazla okunmasını sağlayacaksınız.
 • Öğretim ve Akademi

70 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Komplo Teorileri Tarihi
 • Uzun yıllardır Akademisyenlik ve Gazetecilik yapan Özgür Mumcu’dan Komplo Teorileri Tarihi Eğitimi Bu Eğitimde komplo teorilerinin çıkış noktasından, nasıl yayıldıklarına, günümüzdeki teorilere, Ufolara, Illuminatiye, İmparator Neron’a, Sion yaşlılarına, feomidyum elementine ve bir çok konuya daha farklı, derinlemesine bir bakış! Bu eğitim sonunda doğru bildiğiniz şeyleri sorgulayabilir, dünyaya yeni bir gözle bakabilirsiniz!
 • Öğretim ve Akademi

70 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele

490 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Nitel Araştırma Eğitimi
 • Nitel araştırma yöntemleri, başta sosyal bilimler olmak üzere birçok alanda yaygın olarak kullanılıyor. Nitel araştırmanın kendine özgü yapısı nicel araştırmadan birçok yönden farklılaşmasına yol açıyor. İşte tam da bu yüzden yüksek lisans tezinde, doktora tezinde, araştırma makalesinde veya bildirilerde nitel araştırma yönteminden yararlanmak isteyen araştırmacıların bu konuda gerekli donanıma sahip olması gerekiyor.
 • Öğretim ve Akademi

95 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Vergi İndirimleri ve Haklarımız
 • Dr. Ozan Bingöl’ün hazırladığı Vergi İndirimleri ve Haklarımız eğitiminde, vergi konusunda pek çok kişinin merak ettiği, ancak doğru kaynaklara ulaşmakta zorlandığı avantajlara değiniliyor. Eğitim kapsamında işverenler, çalışanlar ve engelli vatandaşlar başta olmak üzere tüm vatandaşların, vergisel hakları ele alınıyor. Dr. Ozan Bingöl’ün eğitimini alan işverenler, vergi hukuku kapsamında, yılda yüzde 5 vergi indirimi elde etmelerini sağlayan haklarını öğrenecek. Engelli vatandaşlar, işyerlerinde ve özel araçlarında faydalanabileceği vergi haklarıyla ilgili bilgi sahibi olacak. Çalışan vergi mükellefleri ise kreş, askerlik borçlanması ve özel sigorta konusundaki vergisel haklarıyla ilgili bilgi sahibi olacak.
 • Öğretim ve Akademi

70 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele