Yazılım Geliştirme Eğitimleri

Neredeoku.com ile her konuda kendinizi geliştirmeniz mümkün.

Yazılım Geliştirme de kendinizi geliştirebileceğiniz alanlardan biri.Platform içerisinde yer alan binin üzerinde dersten işinize en yarayacak olanı seçebilir ve hemen eğitimlere başlayabilirsiniz.

Online olarak, tüm platformlarından alınabilecek olan Yazılım Geliştirme eğitimleri görüntülenebilir.Bu derslerden bazıları ücretsizken, bazıları ise ücretli olarak alınabilmektedir.Derslerin büyük bir kısmı Udemy kaynaklı olmakla birlikte, bazı dersler ise başka platformlarından alınabilmektedir.

Yazılım Geliştirme alanında alabileceğiniz tüm bu dersler çok geniş bir alanı kapsar. Örneğin Web Tasarımı konusunda çok fazla sayıda online eğitim bulunurken, aynı zamanda Visual Studio ve SQL konularında da çok sayıda eğitim bulunmaktadır.Burada bulunan eğitimler programlama ve kod yazma alanlarında yoğunlaşmış olsa da, yalnızca bu konularla sınırlı değildir.

Programlama dillerini öğrenmek size pek çok konuda yardımcı olabilir.Aynı zamanda artık tamamen dijital bir çağda yaşadığımız için para kazanmanın yolları da buralardan geçiyor.Haliyle Yazılım Geliştirme alanında alacağınız eğitimler, kendinizi geliştirmenizi sağlamakla kalmaz, aynı zamanda yeni bir meslek edinmenize ve para kazanmanıza da yardımcı olur.

Yazılım Geliştirme alanında verilen eğitimler yalnızca yetişkinler için değil.Aynı zamanda çocuklar için kodlama ve programlama dillerini öğrenme gibi eğitimler de bulunmaktadır.Böylelikle bu alanlara ilgi duyan çocuklarda kendilerini geliştirme fırsatı yakalarlar.Yazılım Geliştirme alanında yalnızca programlama ve kodlama gibi eğitimler değil, aynı zaman oyun ve uygulama yapma ve geliştirme gibi eğitimler de bulunur.Bu eğitimler sayesinde siz de hayalini kurduğunuz oyunu ya da uygulamayı yapabilirsiniz.

Eğer oyun ya da uygulamak yazmak ilgi alanınıza giriyorsa ve ister para kazanmak, isterseniz de hobi amaçlı olarak bu işi yapmak istiyorsanız, artık bunu gerçekleştirmeniz eskiye nazaran çok daha kolay. Çünkü artık aradığınız eğitime kolayca ulaşabileceğiniz bir platform var.Neredeoku.com Türkiye’de online olarak alınabilecek tüm eğitimlerin, hangi kaynaktan olduklarına bakmaksızın bir arada toplanmasını sağlar.Böylelikle siz de almak istediğiniz eğitimlere tek bir kaynaktan, hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.Böylelikle sürekli eğitim devam etmiş olur!

1074 Sonuç
Adlî Bilişim Sertifika Programı
 • Adlî bilişim, siber güvenlik, bilişim etiği, bilişim hukuku, bilişim suçları, siber saldırılar, yazılım güvenliği gibi bilgisayar ve internet kullanan tüm kullanıcıların bilmesi gereken kavramların açıklandığı Adlî Bilişim Sertifika Programı’nda ayrıca giriş seviyesinde adlî delillerin incelenmesi, şifreleme ve şifre çözme, silinmiş veriyi geri getirme gibi konularda da bilgi verilecektir. Bu sertifikaya sahip kişiler, kendilerini bu konuda geliştirerek şirketlerde kimi zaman açılan adlî bilişim uzmanı gibi kadrolara başvurabilecektir.
 • Yazılım Geliştirme

3.000 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
C# ile Temel Programlama Eğitimi
 • Eğitimin amacı, katılımcıların .NET Framework platformunun en çok kullanılan dillerinden olan yeni nesil nesne yönelimli programlama (OOP – Object Oriented Programming) dili C# ile temel programlama becerilerini kazanmalarını sağlamaktır. Bu eğitimde C# dili temelden başlayıp ileri seviyeye doğru ele alınacak, uygulamalar ile pekiştirilmesi sağlanacaktır.
 • Yazılım Geliştirme

550 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Dijital Dönüşüm ve Yeni Teknolojiler Eğitimi
 • Bu eğitimde, big data, makine öğrenimi, IOT, AI, bulut bilişim gibi belli başlı kavramlar anlatılmaktadır. Çalıştığınız yada yönettiğiniz organizasyonlara dijital dönüşüm süreçlerini nasıl uygulayacağınız gerçek örneklerden uyarlanan vakalarla aktarılmaktadır.
 • Yazılım Geliştirme

179 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
E-posta Güvenliği Eğitimi
 • Bu eğitim, kurum çalışanlarının, elektronik posta güvenliği konusunda dikkat etmesi gereken önemli noktaları içermektedir. Çalışanların, elektronik posta kullanımında dikkat edilmesi gereken hususlar, elektronik posta ile yapılan riskli eylemler ve oltalama e-postalarının tespit etme yöntemleri hakkında bilgilendirilmeleri sağlanır.
 • Yazılım Geliştirme

149 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Eğitim Programları ve Öğretim Tasarımı Eğitimi
 • Bu eğitim, eğitmen olmak isteyen katılımcılar için gerekli bilgi, beceri ve bakış açılarını kazandırarak, etkin ve verimli eğitimler gerçekleştirebilmelerini sağlamayı amaçlamaktadır. Katılımcıların eğitim programları ve öğretim ile ilgili temel kavram ve ilkeleri kavrayarak eğiticilik niteliklerinin geliştirilmesi hedeflenmektedir.
 • Yazılım Geliştirme

129 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Excel Eğitimi
 • İş süreçleri gereği Excel bilmesi gereken tüm birimlerin çalışanları, bu eğitimle Excel'e başlangıç yapabilir. Temel Excel bilgisine sahip katılımcılar ise bu eğitim ile bilgi seviyelerini daha ileriye taşıyabilir.
 • Yazılım Geliştirme

220 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Fiziksel Güvenlik Eğitimi
 • Bu eğitim, kurum çalışanlarının, önemli bilgi içeren cihaz ve belgelerin fiziksel güvenliğinin sağlanmasında dikkat etmeleri gereken noktaları içermektedir. Çalışanların fiziksel güvenlik zafiyeti oluşturabilecek eylemler ve fiziksel güvenlik tehditleri hakkında bilgilendirilmeleri sağlanır ve bölüm sonlarındaki testlerle seviyeleri ölçülür.
 • Yazılım Geliştirme

149 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
İleri Düzey Uygulamalı Excel Eğitimi
 • Bu kurs, katılımcıların MS Excel üzerinde yapılabilecek uygulamalara dair bakış açılarını geliştirme, bunları uygulama yeteneği kazandırma amacı ile oluşturulmuştur. Derslerde senaryo bazlı ve/veya gerçek hayat problemlerinden yola çıkarak, işletmelerde sık kullanılan/ihtiyaç duyulan veri yönetimi süreçleri hem MS Excel kullanım becerisinin geliştirilmesi hem de ele alınan örnek vakalar üzerinden süreçlerin nasıl kurgulanması gerektiğine dair analizler de yapılarak gerçekleştirilecektir.
 • Yazılım Geliştirme

500 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifika Programı
 • Bu eğitim, kurumsal bilgi güvenliği alanında global bir standart olan ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi (BGYS) standardının gereklilikleri, kurulum süreci, genel yapısı ve denetimine ilişkin konular hakkında detaylı bilgilendirme sağlanmasını amaçlamaktadır.
 • Yazılım Geliştirme

449 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Kodlama, Robotik ve Maker Eğitmen Eğitimi
 • Maker kavramının eğitim ve hayat ile nasıl entegre edileceğini, farklı konulara farklı bakış açıları getirmeyi, yaratıcılığın ve üretimin önemini kavrayacağız. Algoritma, kodlama, robotik, 3 boyutlu yazıcılar, ahşap, STEAM, Maker konularında bilgi sahibi olacak ve projeler yapacağız.
 • Yazılım Geliştirme

2.000 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Mobil Güvenlik Eğitimi
 • Bu eğitim, kurum çalışanlarının, mobil güvenliği konusunda dikkat etmesi gereken önemli noktaları içermektedir. Çalışanların, mobil cihaz güvenliği, mobil iletişim ve bağlantı güvenliği ve mobil uygulama güvenliği hakkında bilgilendirilmeleri sağlanır ve bölüm sonlarındaki testlerle seviyeleri ölçülür.
 • Yazılım Geliştirme

149 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
MS Excel 2016 Eğitimi
 • Bu eğitimde, iş hayatının vazgeçilmez bir parçası olan Microsoft Excel hakkında uzmanlaşmak isteyen katılımcılar için iş süreçlerini hızlandıracak önemli teknikler ve hayat kurtaran püf noktalar detaylı şekilde sunulmaktadır. Eğitim müfredatı, Office programları içindeki en güncel sürümü olan MS Excel 2016 kullanılarak hazırlanmıştır.
 • Yazılım Geliştirme

185 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
MS Outlook 2016 Eğitimi
 • Bu eğitim, MS Outlook programını etkin bir şekilde e-posta, kişiler, takvim, görevler ve notlar olarak kullanmak isteyen yeni başlayan ve profesyonel olarak kullanan herkese yöneliktir. Günlük iş süreçlerinizde zamanı etkin kullanabilmeniz için MS Outlook programının tüm pratik özellikleri ve püf noktaları öğretilmektedir.
 • Yazılım Geliştirme

129 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
MS PowerPoint 2016 Eğitimi
 • Bu eğitim, MS PowerPoint ile etkili bir sunu hazırlamak isteyen herkesin pratik ve hızlı sonuç almasını sağlayacak konuları içermektedir. Programın bilinen özelliklerinin yanı sıra, bilinmeyen pratik ve yeni özelliklerini konu alan bu eğitim; görsel düzenleyebilen, videolarla sunularını daha canlı hale getiren uzmanlar yetiştirmeyi amaçlamaktadır.
 • Yazılım Geliştirme

129 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
MS Word 2016 Eğitimi
 • Bu eğitimde, iş ve akademik hayatın vazgeçilmez bir parçası olan Microsoft Word hakkında uzmanlaşmak isteyen katılımcılar için iş süreçlerini hızlandıracak önemli teknikler ve hız kazandıran püf noktalar detaylı şekilde sunulmaktadır. Eğitim müfredatı, Office programları içindeki en güncel sürümü olan MS Word 2016 kullanılarak hazırlanmıştır.
 • Yazılım Geliştirme

185 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Öğretim Teknolojisinin Kullanımı Eğitimi
 • Öğretim teknolojisinin kullanımı kursu sayesinde sunumlarınızı etkili araçlarla zenginleştirebilir, eğitim teknolojisini etkin bir şekilde kullanabilir ve yeni teknolojileri tanıyarak eğitimlerinizi daha verimli hale getirebilirsiniz.
 • Yazılım Geliştirme

129 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Okul Öncesi Robotik Kodlama Eğitmen Eğitimi
 • Teknolojiyi seven ve takip eden okul öncesi öğretmenlerinin algoritma, robotik, kodlama, 3 boyutlu tasarım ,maker ve STEM+A konuları hakkında bilgi sahibi olmalarını ve bu konuların hayatımıza nasıl entegre edileceğini fark etmelerini sağlamak.
 • Yazılım Geliştirme

1.000 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Programlamaya Giriş
 • Programlama iş hayatında aranan en önemli özelliklerden biri haline gelmiştir. Bunun bir göstergesi yüksek öğrenimde programlama derslerine gösterilen yoğun taleptir. Eskiden sadece mühendislik bölümlerine açılan programlama dersleri günümüzde neredeyse her bölümün programına girmiştir. Sürekli eğitimde en çok talep edilen kursların başında programlama gelmektedir. Son dönmede orta eğitim düzeyinde de programlama eğitimi verilmesi bazı ülkelerde başlamıştır. Diğer disiplinlerden farklı olarak programlama çok erken dönemlerde öğrenilebilir. Sadece analitik bir kafa ve çok çalışmak programlamayı öğrenmek için yeterlidir.
 • Yazılım Geliştirme

1.600 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Python Ve Yapay Zeka-Makine Öğrenmesi
 • Bu eğitim, Python dilinin temelden ileri seviyeye kadar anlatılması, Veri Bilimi operasyonlarının uygulanması, Yapay Zeka’nın anlatılması ve Makine Öğrenmesi teknikleri ile çeşitli uygulamaların gerçekleştirilmesi üzerine planlanmıştır.
 • Yazılım Geliştirme

450 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Siber Güvenlik Uzmanı Temel Eğitimi
 • Temel Siber Güvenlik Uzmanlığı üzerine kariyer planlaması yapmak isteyen veya firmaların IT deperatmanında çalışanlar için hazırlanmış eğitimdir.
 • Yazılım Geliştirme

4.200 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele