Fizik Özel Ders Eğitimleri

Maddeyi, hareketleri, davranışlarını, ve onu oluşturan parçacıkları inceleyen bilim dalıdır. Önemli derslerin içinde yer alan fizik  bir çok dönemlerde ihtiyacımız vardır.

Bu derste başarılı olmak veya daha başarılı olmak için fizik özel dersi almak gerekir.Size özel çözümler sunarak ara sınıflarda fizik özel ders verilme imkanı sunmaktayız.Fizik derslerinde zorlanan öğrencilerimiz için profesyonel özel ders hocalarıyla çalışmak bizlere başarılı olmanın kapılarını açar.

Fizik zor bir derstir kendi içinde kocaman bir bilim olarak çevremizdeki hareketleri, maddeyi, kuvveti, enerjiyi, ısıyı, ışığı inceler.Fizik kapsamlı ve kendi içinde bile alt dalları olan karmaşık bir o kadar da eğlenceli bir derstir.Alt dallarında mekanik fizik, elektrik fiziği, manyetizma fiziği, atom fiziği, termo dinamik, optik, nükleer fizik , katı hal fiziği bulunur.Kalabalık okul sıralarında ve dersi sabote edebilmek için büyük çaba sarf eden öğrenciler arasında olmak sağlıklı bir fizik öğrenme biçimi olmayacaktır Bu yüzden Fizik özel ders almak gerekir.Hayallere giden yollar uzun ve çetrefilli iken her zaman başarıya ulaşmanın bir yolu bulunur.

Fizik Dersi Konuları Nelerdir?

Fizik biliminin  çok kapsamlı konuları vardır bunlar fizik bilimin doğası, madde ve özellikleri, kuvvet ve hareket, iş, güç ve enerji, basınç ve kalkındırma kuvveti, elektrik yükleri – elektrostatik, elektrik yükleri – elektrostatik, elektirik devreleri, manyetizma, dalgalar, optik , fizik biliminin doğası, madde ve özellikleri, vektörler, hareket – kinematik , kuvvet ve hareket, - dinamik, itme ve çizme momentum, tork ve denge şartları iş, güç ve enerji, ısı ve sıcaklık, basınç ve kalkındırma kuvveti, elektrik yükleri – elektrotatik, elektrik devreleri, elektriksel potansiyel ve potansiyel enerji, düzgün elektrik alan ve kondansatörler, manyetizma mıknatıslar ve elektrik akımı, manyetizma ve elekromanyetik indüksiyon, alternatif akım ve transformatörler, dalgalar, optik, düzgün çembersel hareketler, basit harmonik hareketler, dalga mekaniği ve elektromanyetik dalgalar, modern fizik, atom fiziği ve radyoaktivite, modern fizik uygulamaları.

 Böyle zor ve birbirinden karmaşık fizik konularını hayallere giderken ki yolda bir aşılması gereken duvar olarak görebiliriz bu duvar öyle diğer derslerden farklıdır.Fizik dersini herkes sevmez hayalleri uğruna bu dersi öğrenmek isteyenler için en önemli unsur iyi bir öğretmendir.Fizik özel dersleri sayesinde alanında profesyonel hocalar ile öğrenmek artık çok daha kolay.

Özel Ders Almanın Önemi Nedir?

Özel Ders bir ayrıcalık olmanın yanı sıra günümüz şartlarında ulaşmak çok kolay bir hal almıştır. Özel Ders birçok ayrıcalık sağlar gelin birlikte bunları inceleyelim.

·     Özel ders rakiplerimizden her zaman bir sıfır önde olmayı sağlar.

·     Okula gitme imkanı olmayan dışarıdan sınava hazırlananlar için bir veli nimet olma özelliği taşır.

·     Okul bittikten sonra farklı şeyler yapmak isteyenler için birçok avantaj sağlamaktadır.

·     Akademik açıdan avantajları bulunmaktadır.

·     İletişim avantajları bulunmaktadır. Öğretmenle birebir alınan dersler sınıf ortamında olduğu gibi farklı kişiler tarafından ders sabote edilmemiş olur ve zaman israfı olmaz. Öğrenci kendini daha iyi ifade ederek konuların üstüne rahatlıkla gider.

·     Okullarda veya dershaneler de öğrencilerin kalabalık ortamlarda anlamadığı ve soramadığı konuları birebir öğrenme kolaylığı sağlar.

   Özel Ders Hangi Durumlarda Alınmalı

·     Akademik açıdan ilerlemek ve başarıya ilerleme hedefi olanlar,

·     Yaşıtlarından geride kalmak istemeyenler,

·     Kendi konforuna göre istediği yerde çalışmak isteyenler,

·     Kendilerine uygun zaman dilimlerinde çalışmak isteyenler,

·     Toplu derslerden ihtiyacı olan verimi elde edemeyenler,

·     Bir konun uzmanı olmak isteyenler ve birçok ihtiyaçtan dolayı özel ders almak artık çok daha kolay.

        

Özel ders günümüzde ihtiyaç olmaya başlamış ve kaliteli eğitim alabilmek için özel dersi hakkı ile verebilecek, güvenilir, işinde profesyoneli ve öğrenci ruhundan anlayan hocalar bulmak gelişen ve değişen çağda bizim sayemizde çok daha kolay.

Özel Ders Verildiği Mekanlar

Öğrenci talebi doğrultusunda tercih edilen her yerde Özel Ders imkanı elde etmek mümkün.Korona virüs salgını kapsamında tercih olarak online özel ders imkanı mevcuttur. Öğrenci isteği ve konforuna göre özel dersler öğrenci evinde veya öğretmen evinde verilebilmektedir.Yine isteğe göre özel dersler etüt merkezleri, kütüphaneler, dershanelerde öğrenci isteğine göre verilir.

Fizik Özel Dersler grup halinde veya birebir ders olarak öğrencinin tercihine göre ayarlanır.

  Ders Zamanları Nasıl Ayarlanır?

  Ders günü ve ders saatleri öğrencinin çalışma planına uygun şekilde düzenlenir.Hafta içi gündüz, hafta içi akşam, hafta sonu gündüz, hafta sonu akşam olarak kişinin tercihine göre ayarlanır.

Ders Şekilleri Nelerdir?

Kimya Özel Dersler grup halinde veya birebir ders olarak öğrencinin tercihine göre ayarlanır.Kimya istisna olarak diğer derslerden farkı grup halinde alınması durumunda faydasının olacağıdır.  Okullarda öğretmenler birebir öğrenci ile ilgilenemezken özel dersler de birebir ilgi görülür.Birebir veya özel olarak yapılan dersler de öğrenci sayısının az olmasından dolayı anlama ve başarı oranları yüksektir.Her öğrencinin konuyu algılama tarzı farklı olduğu için birebir veya grup derslerinde öğretmen konuyu öğrencinin öğrenme şekline göre anlatmaktadır. Özel derslerde öğrenci bir konuyu anlamadan öbür konuya geçilmez.Bu sayede öğrenci sistemli çalışmaya alışarak sorumluluk duygusunu öğrenir ve kendi özgür iradesi ile görevlerini yerine getirir.

     Sunulan Hizmetler

·     Fizik Özel Ders,

·     İhtiyaç duyulan her konuda özel ders,

·     Ödev yardımında bulunma,

·     Sınav hazırlık,

·     Eğitim koçluğu,

·     Yaşam koçluğu,

·     Proje yardımı,

·     Psikolojik danışmanlık rehberlik,

·     İlk okul, orta okul, lise, yabancı lise, üniversite hazırlık dersleri gibi ihtiyaç duyduğunuz her alanda Fizik özel dersi imkanı bulunmaktadır.

 

 

0 Sonuç
Arama kriterlerinize gore kayıt bulunamadı.

Arama kriterlerinizi değiştirebilirsiniz. Eğitim merkezine dönmek için burayı tıklayın. Anasayfaya dönmek için lütfen tıklayın.

Liste Oluşturmaya Başladınız