Geometri Özel Ders Eğitimleri

Geometri dersi duygusal açıdan seven çok sever, sevmeyen ise hiç sevmez.

Bu dersin ortasının yani orta derecede seveni bulmak yok denecek kadar azdır.Bizler sizi orta derecede geometri sevgisini aşıladıktan sonra ç-gerisi çorap söküğü gibi gelecektir. İlk önce ön yargılardan arınarak işe başlamalıyız hayal ederek, inanarak, düzenli çalışma ve kaliteli bir eğitim ile başarmak çok kolay. Özel derse ihtiyaç duyanlar hedefleri olan ve bu doğrultuda emin adımlarla ilerleyenlerdir.Geometri Özel Ders sayesinde sınavlarda rakiplerinin önüne geçmeyi sağlayabilirsiniz.Soru sayısı bakımından az fakat getiri bakımından önem teşkil eden geometri dersi içine aldıkça insanı mutlu eden ve öğrenmesi de bir o kadar kolaydır.

Geometri Konuları Nelerdir?

Doğruda ve üçgende açılar, dik ve özel üçgenler, dik üçgende trigonometrik bağıntılar, ikizkenar ve eşkenar üçgen, üçgende alanlar, üçgende açıortay bağıntıları, üçgende kenarortay bağıntıları, üçgende eşlik ve benzerlik, üçgende açı- kenar bağıntıları, çokgenler, dörtgenler, yamuk, paralelkenar, eşkenar dörtgen- deltoid, dikdörtgen, çemberde açılar, çemberde uzunluk, daire, prizmalar, piramitler, küre, koordinat düzlemi ve noktanın analitiği, vektörler, doğrunun analitiği ve daha benzer her konuda yardım sağlanmaktadır.

Geometri Bilmeyen Giremez

Antik yunan Filozofu olan Platon’ un dile getirdiği bu söz itibari ile doğa bilimi ve matematik bilimlerine verdiği önemi gözler önüne sermektedir.Hayatımıza ışık olma niteliği taşıyan sosyal bilimler ünlü filozoflar sayesinde daha anlaşılır hal almaktadır.

Özel Ders Almanın Önemi Nedir?

   Özel Ders bir ayrıcalık olmanın yanı sıra günümüz şartlarında ulaşmak çok kolay bir hal almıştır. Özel Ders birçok ayrıcalık sağlar gelin birlikte bunları inceleyelim.

·     Özel ders rakiplerimizden her zaman bir sıfır önde olmayı sağlar.

·     Okula gitme imkanı olmayan dışarıdan sınava hazırlananlar için bir veli nimet olma özelliği taşır.

·     Okul bittikten sonra farklı şeyler yapmak isteyenler için birçok avantaj sağlamaktadır.

·     Akademik açıdan avantajları bulunmaktadır.

·     İletişim avantajları bulunmaktadır. Öğretmenle birebir alınan dersler sınıf ortamında olduğu gibi farklı kişiler tarafından ders sabote edilmemiş olur ve zaman israfı olmaz. Öğrenci kendini daha iyi ifade ederek konuların üstüne rahatlıkla gider.

·     Okullarda veya dershaneler de öğrencilerin kalabalık ortamlarda anlamadığı ve soramadığı konuları birebir öğrenme kolaylığı sağlar.

Hayatı Kolaylaştıran Geometri

Geometri biliminin günlük hayatta farkında olmadan hayatımızın içinde birçok alanda büyük bir yer kapladığını biliyor muydunuz?Bizler sınavlarda zorunlu tutulduğumuz geçmek için bir engel olarak gördüğümüz geometri bilimini zorunluluk görmekteyiz.Ama günlük hayatımızda her alanında mutlaka geometriden izler bulmaktayız. Örneğin araba park ederken, pasta dilimlerken, yemek yaparken ve buna benzer birçok alanda hayatımızı kolaylaştırmaktadır.Sınavlarda stres haline getirmek yerine çözüm odaklı olmayı başarabilir isek başarılı ve işinde uzman olan geometri hocaları sayesinde gözümüzde büyüttüğümüz geometri küçülüp sorun yerine eğlence haline gelebilir.

Kendine İnan ve Başarını Gör

Sayısal öğrencisi olmak sadece sayısalda başarılı olacağınız anlamına gelmeyeceği gibi sözel öğrencisi olmak da sayısal alanlarda başarısız olunacağı anlamına gelmez.Işığınızı fark edin ve ön yargılarınızdan kurtularak başarmaya inanmak gerekmektedir.Sözel öğrenciler de hayatlarının her alalarında, yükselmek istedikleri mevkileri elde etmek için Geometri Özel dersi ne ihtiyaç duymaktadır.Alanında uzman hocalar eşliğinde maksimum başarı elde etmeyi garanti etmekteyiz.

Geometri Özel Dersini Alabileceğiniz Durumlar

Geometri özel dersine ihtiyaç duyma ilk okul sıralarında başlayıp hayatımız boyunca her türlü sınavlara hazırlık için gerekmektedir.Bunlar Liseye Geçiş sınavı (LGS), Üniversite gibi çok önem teşkil eden Temel Yeterlilik Sınavı (TYT), Yüksek Öğretime Geçiş Sınavlarında (YGS) avantaj elde eder. Üniversite okumakta sınavların bittiği anlamına gelmezken yine sınav kaygısına düşüren bir diğer sınav da Kamu Personeli Seçme Sınavı (KPSS) içinde özel derse ihtiyaç duyulmaktadır.Yüksek Öğretim Kurumları Yabancı Dil Sınavı (YÖKDİL), Eczacılık Uzmanlık Eğitim Sınavı (EUS), Tıpta Yan Dal Eğitim Sınavı olan (YEDUS), Akademik Personel Lisansüstü Eğitime Geçiş Sınavı (ALES), Scholastic Aptitude Test (SAT), Dikey Geçiş Sınavı (DGS), açık öğretim öğrencisi olanların ve birçok daha farklı alanlarda ihtiyaç duyulan her konuda geometri özel dersi verilmektedir.

1 Sonuç
Ahmet Selim Hoca'dan Geometri Dersi
  • İnşaat mühendisiyim ve matematik geometri fen ve inşaat mühendisliği dersleri verip ödev yapabilirim
  • Geometri Özel Ders

100 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele