Matematik Özel Ders Eğitimleri

Dünyaya gelmek için başladığımız rekabet yolculuğuna hayatımızın hemen hemen her döneminde başımızın tatlı belası olmaktadır.

Bebeklik, çocukluk, okul öncesi eğitim, ilk öğretim heyecanı, orta okul, lise, üniversite yetmezmiş gibi bir de hayatımızın yapı taşı olan rekabet üniversite sonrası da yakamızı bırakmaz.Yetişkin olma ve yaşlılık dönemleri de dahil hayat bizleri bir takım rekabetin içine çekmektedir.

Bizler hedefleri doğrultusunda ilerleyen kıymetli öğrencilerimiz ve bizimle bu rekabet sürecine girenlerin ayrıcalıklı başarıyı elde etme sonuçları ile onure olup yolumuza devam etmekteyiz.Her konuda yardımcı olmanın yanı sıra ilk okul sıralarından üniversite dönemlerine kadar en çok sıkıntı yaşanan ve en çok korkulan branş olan Matematik Özel Ders vermekteyiz. Birçok bahanelerin arkasına sığınıp kaçılan matematik dersi; “ama benim temelim yok “kalıplaşan bahaneleri arkasına saklandığımız zamanlar tüm öğrencilerin başvurduğu kaçış yolu haline gelir.Matematikten kaçamayacağını anlayan ve hayatının her alanında engel olmaya başlayan bu ders öğrenci azminden, inanarak başladığından Özel Ders arayışı sonucunda kalplerinize dokunmaya ve sıfırdan matematik derslerine başlayacağız.Matematik bizden büyük değil ve bizler onu en kestirme yollar ile hedefimize ulaşmış olacağız.

Özel Ders Almanın Önemi Nedir?

Özel Ders bir ayrıcalık olmanın yanı sıra günümüz şartlarında ulaşmak çok kolay bir hal almıştır. Özel Ders birçok ayrıcalık sağlar gelin birlikte bunları inceleyelim.

·     Özel ders rakiplerimizden her zaman bir sıfır önde olmayı sağlar.

·     Okula gitme imkanı olmayan dışarıdan sınava hazırlananlar için bir veli nimet olma özelleği taşır.

·     Okul bittikten sonra farklı şeyler yapmak isteyenler için birçok avantaj sağlamaktadır.

·     Akademik açıdan avantajları bulunmaktadır.

·     İletişim avantajları bulunmaktadır. Öğretmenle birebir alınan dersler sınıf ortamında olduğu gibi farklı kişiler tarafından ders sabote edilmemiş olur ve zaman israfı olmaz. Öğrenci kendini daha iyi ifade ederek konuların üstüne rahatlıkla gider.

·     Okullarda veya dershaneler de öğrencilerin kalabalık ortamlarda anlamadığı ve soramadığı konuları birebir öğrenme kolaylığı sağlar.

Özel Ders Hangi Durumlarda Alınmalı

·     Akademik açıdan ilerlemek ve başarıya ilerleme hedefi olanlar,

·     Yaşıtlarından geride kalmak istemeyenler,

·     Kendi konforuna göre istediği yerde çalışmak isteyenler,

·     Kendilerine uygun zaman dilimlerinde çalışmak isteyenler,

·     Toplu derslerden ihtiyacı olan verimi elde edemeyenler,

·     Bir konun uzmanı olmak isteyenler ve birçok ihtiyaçtan dolayı özel ders almak artık çok daha kolay.

        

      Özel ders günümüzde ihtiyaç olmaya başlamış ve kaliteli eğitim alabilmek için özel dersi hakkı ile verebilecek, güvenilir, işinde profesyoneli ve öğrenci ruhundan anlayan hocalar bulmak gelişen ve değişen çağda bizim sayemizde çok daha kolay.

   Matematiği Sevmek İster misiniz?

   “Bu konu benim ne işime yarayacak günlük hayatımda?” Bu soruyu okul yıllarının başında sık sık dillendiren öğrenciler ileriki yıllarında erken pes ettiğine bin pişman olarak ve sınav kaygısı da üzerine eklenince panik halde bir çare arayışına girmektedir.Kaygı, sınav stresi gelecekleri için önemli yıllarda öğrencilerde psikolojik travma yaşamalarına sebep olur.Erken yaşta girdiği stres ve gelecek kaygısına düşen öğrenciler ne yapmalı? İnsan sevmediği işte başarılı da olamaz işte bu yüzden Matematik Özel Dersler sayesinde matematiği sevmeyi öğrenerek derslere başlamaktayız.Yapılan araştırmaların sunduğu sayısal verilere bakılarak anlaşılan şu ki sevilerek yapılan eylemler, sevilmeyerek yapılanlara oranla daha büyük bir başarı elde edilir.Bizler, en değerli hazineleri olan hayallerine ulaşmak için yardım isteyen tüm öğrencilerimizin seviyesine göre, onlar ile kaliteli iletişim kurarak hayallerine kavuşturmaktayız.

Kendi Işığını Fark Et

Sayısal öğrencisi olmak sadece sayısalda başarılı olacağınız anlamına gelmeyeceği gibi sözel öğrencisi olmak da sayısal alanlarda başarısız olunacağı anlamına gelmez.Işığınızı fark edin ve ön yargılarınızdan kurtularak başarmaya inanmak gerekmektedir.Sözel öğrenciler de hayatlarının her alalarında, yükselmek istedikleri mevkileri elde etmek için Matematik Özel dersi ne ihtiyaç duymaktadır.Alanında uzman hocalar eşliğinde maksimum başarı elde etmeyi garanti etmekteyiz.

4 Sonuç
9187 Öğretmenden Matematik Özel Dersi
  • Alanında uzman, en iyi 9817 matematik öğretmeni ozeldersalani.com’da. Özel Ders Alanı sizi ihtiyaçlarınıza en uygun matematik öğretmenleri ile tanıştırmaktadır. Binlerce öğretmen arasından; konum, fiyat, tecrübe, mezuniyet bilgisi vb. gibi birçok kriterlere göre karşılaştırma yapıp ihtiyaçlarınıza en uygun öğretmeni dakikalar içerisinde bulabilirsiniz. İster yüz yüze, ister online olarak matematik derslerine hemen başlangıç yapabilirsiniz.
  • Matematik Özel Ders

30 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Esra Hoca'dan Matematik Dersi
  • 7 yıldır Ankara'da çeşitli yaş gruplarına matematik ve geometri dersleri vermekteyim. Ayrıca özel bir etüt merkezinde öğretmenlik yaptım. Şu anda İstanbul'da öğretmenlik yapmaktayım. Online veya yüz yüze derslerde fiyat konusunda yardımcı olurum.
  • Matematik Özel Ders

140 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Hüseyin Hoca'dan Matematik Dersi
  • TIP ,diş hekimliği ; ODTÜ, BOĞAZİÇİ,BİLKENT'te mühendislikler; Hukuk,psikoloji vb gibi en çok talep edilen yerleri kazanabilecek bir puan aldım. Ve bu başarıyı bütün sene boyunca 1 tane sözel sorusu çözmeden sadece sayısal üzerinden çalışıp elde ettim.
  • Matematik Özel Ders

260 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele
Matematik Özel Ders Seçenekleri
  • Superprof’ta yer alan on binlerce matematik özel ders hocası ile Türkiye’nin neresinde olursanız olun ister evinizde yüz yüze, ister webcam üzerinden online matematik özel ders alın. Tecrübeli hocalarla kendi ritminize ve bütçenize göre matematik konu eksiklerinizi kapatıp sınavlara hazırlanın. İlkokuldan lise ve üniversiteye kadar her seviyede matematik özel ders farklı fiyat seçenekleri Superprof’ta.
  • Matematik Özel Ders

50 TRY

'dan başlayan fiyatlarla İncele