Sancaktepe Özel Okulları

115 adet Sancaktepe okulu arasıdan seçim yapabilmeniz için okulların birçok özelliğini filtreleyerek kullanabilirsiniz. gibi ilçelerde okul araştırırken yaşadığınız muhite yakın bölgelerde okul seçmenizi öneririz.

Büyük şehirlerde çocuğunuz için okul seçerken dikkat etmeniz gereken noktaların başında okulun çevresi gelmektedir. Çünkü okulların genel öğrenci yoğunluğu çevresindeki illerden olduğu için öncelikle ilçeye karar vermenizi öneriyoruz.

Yasal zorunluluk sebebiyle devlet okulu seçerken yaşadığınız bölgeye yakın okul seçebiliyorsunuz.Devlet okulları imkan olarak kısıtlı olsa da pek çoğumuzun yetiştiği kurumlardır.Büyük illerde aileler devlet okullarını tercih etmekten kaçınıyorlar.Bununla birlikte devlet okullarımız ülkemizin geleceğine ışık tutacak milyonlarca gencin yetiştiği önemli eğitim kurumlarıdır.Sancaktepe özel okullarının fiyatları çok az olmasa da geleceğe yapılan yatırım en değerli yatırımdır.Sancaktepe ilinin gibi bir çok ilçesindeki özel okul fiyatları hakkında bilgileri biraraya getirerek seçiminizi kolaylaştırmaya çalışıyoruz.

Okul fiyatları ilkokul, ortaokul, lise gibi özel okul türlerinde çok değişiklik gösterdiği gibi bölgelere göre de değişim göstermektedir.Yüksek gelirli bölgelerin ortalama okul fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksektir. İlkokul, ortaokul, lise okul fiyatları aylık 1.500 TL ile 5.500 TL arasında değişir. Özel okul giderlerinde okula verilen ücret tek gider değildir.Servis ücretleri, yemek ücretleri dışında okullar farklı ücretler de talep edebiliyorlar. Çocuğunuzu eğitim hayatında tek bir yıl özel okula göndermenizin geleceği için anlamı yoktur.Okul listeleme sayfalarındaki filtreleri ayrıntılı fiyat bilgisi almak için kullanabilirsiniz.

54 Sonuç
Özel Saygın Anaokulu
Özel Saygın Anaokulu
  • İstanbul / Sancaktepe
Listeme Ekle
Özel Minivercity Anaokulu
Özel Minivercity Anaokulu
  • İstanbul / Sancaktepe
Listeme Ekle
Özel Yaratıcı Nesiller Anaokulu
Özel Yaratıcı Nesiller Anaokulu
  • İstanbul / Sancaktepe
Listeme Ekle
Özel YaPa Sancaktepe Anaokulu
Özel YaPa Sancaktepe Anaokulu
  • İstanbul / Sancaktepe
Listeme Ekle

Sancaktepe Bölgesi Civarındaki Diğer Bölgeler

Liste Oluşturmaya Başladınız