Özel Sancaktepe Doğa Koleji Anaokulu

İstanbul Sancaktepe Doğa Koleji
0 Görüş

Özel Sancaktepe Doğa Koleji Anaokulu Hakkında

Özel Sancaktepe Doğa Koleji Anaokulu Kapalı Spor Salonu, bahçe, havuz, konferans salonu, revir, oyun alanı, müzik odası, yemekhane, kütüphane, laboratuvar olan fiziksel özellikleri barındırıyor. Okulda verilen tek dil eğitimi İngilizce dilidir. Servis, rehberlik ve güvenlik hizmetleri verilen kurumda çocuğunuz emin ellerde diyebiliriz. İngilizce Drama, yüzme, origami, basketbol, voleybol, el sanatları, futbol, beden eğitimi, görsel sanatlar gibi sportif ve sanatsal imkanı barındırmaktadır. Müzik Kulübü, satranç, akıl ve zeka oyunları, yabancı dil kulübü, gezi kulübü gibi kulüpler okulda çocuğunuzun yer alabilecekleri arasındadır.

İstanbul şehrinde eğitim veren anaokuldur. Okul Abdurrahman Gazi Mah. Güzelbahçe Sok. No: 5 Sancaktepe / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Doğa Koleji Bursluluk Sınavı Tarihleri

2019-2020 eğitim sezonu için 15 - 16 February tarihinde Doğa Koleji bursluluk sınavı yapılacaktır. Bursluluk elde ederek indirimli olarak okuyabilmek ya da bedelsiz okuma fırsatına erişmek istiyorsanzız aşağıdaki "Başvuru Yap" butonuna tıklayabilirsiniz. Bütün özel okulların bursluluk sınavı tarihleri bakmak istiyorsanız buraki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru Yap

Okul Hakkında Bilgi İstiyorum

Özel Sancaktepe Doğa Koleji Anaokulu Okul Özellikleri

Sportif ve Sanatsal İmkanlar
İngilizce Drama Yüzme Origami Basketbol Voleybol El Sanatları Futbol Beden Eğitimi Görsel Sanatlar
Hizmetler
Servis Rehberlik Güvenlik
Fiziksel İmkanlar
Kapalı Spor Salonu Bahçe Havuz Konferans Salonu Revir Oyun Alanı Müzik Odası Yemekhane Kütüphane Laboratuvar
Dil Olanakları
İngilizce
Kulüpler
Müzik Kulübü Satranç Akıl ve Zeka Oyunları Yabancı Dil Kulübü Gezi Kulübü

Okul Nerede?

Liste Oluşturmaya Başladınız