Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji İlkokulu

İstanbul Eyüp
0 Görüş

Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji İlkokulu Hakkında

Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji İlkokulu Bilgisayar Laboratuvarı, kapalı spor salonu, sanat atölyesi, bahçe, revir, yemekhane, laboratuvar, oyun alanı, konferans salonu, müzik odası, futbol sahası, kütüphane olan fiziksel özellikleri barındırıyor. Okuldaki iki dil eğitimi arasında İngilizce ve Almanca yer alıyor. Okulun bir çok hizmeti arasında Servis, yaz okulu, rehberlik, güvenlik, kantin bulunmaktadır. Drama, jimnastik, görsel sanatlar, basketbol, voleybol, modern dans, masa tenisi, orff, futbol, halk oyunları, tenis gibi imkanlarda kurum tarafından sağlanmaktadır. Müzik Kulübü, satranç, akıl ve zeka oyunları, binicilik kulübü, seramik kulübü, bilişim kulübü, fotoğrafçılık, gezi kulübü gibi kulüpler okulda çocuğunuzun yer alabilecekleri arasındadır.

Okul Topçular Mah. Tikveşli Sok. No: 6/1 Topçular- Eyüp / İstanbul adresinde bulunmaktadır.

Bursluluk Sınavı Tarihleri

2019-2020 eğitim sezonu için 15 - 16 Şubat tarihinde bursluluk sınavı yapılacaktır. Bursluluk elde ederek indirimli olarak okuyabilmek ya da bedelsiz okuma fırsatına erişmek istiyorsanzız aşağıdaki "Başvuru Yap" butonuna tıklayabilirsiniz. Bütün özel okulların bursluluk sınavı tarihleri bakmak istiyorsanız buraki linke tıklayabilirsiniz.

Başvuru Yap

Okul Hakkında Bilgi İstiyorum

Özel Bayrampaşa 2 Doğa Koleji İlkokulu Okul Özellikleri

Sportif ve Sanatsal İmkanlar
Drama Jimnastik Halk Oyunları Tenis Görsel Sanatlar Basketbol Voleybol Modern Dans Masa Tenisi Orff Futbol
Hizmetler
Servis Güvenlik Kantin Yaz Okulu Rehberlik
Fiziksel İmkanlar
Bilgisayar Laboratuvarı Kapalı Spor Salonu Sanat Atölyesi Bahçe Revir Yemekhane Laboratuvar Oyun Alanı Konferans Salonu Müzik Odası Futbol Sahası Kütüphane
Dil Olanakları
İngilizce Almanca
Kulüpler
Müzik Kulübü Satranç Akıl ve Zeka Oyunları Binicilik Kulübü Seramik Kulübü Bilişim Kulübü Fotoğrafçılık Gezi Kulübü

Okul Nerede?

Liste Oluşturmaya Başladınız