İstanbul Esenyurt Üniversitesi Yorumları

  • İstanbul
  • Vakıf Üniversitesi
  • 2013 Kuruluş
  • 7.255 Öğrenci
İstanbul Esenyurt Üniversitesi

Tam burslu kazandım. Kampüs olmaması dışında iyi bir okul.

google

Tam burslu olarak kazandım. İlk günden itibaren hep yardımcı oldular. Evet ufak tefek sıkıntılar var. Ders seçimlerinde falan ama bunlar üniversitenin klasik sorunları her okulda var devlet okullarında daha da büyük sıkıntı. Ufak tefek sıkıntıları problem etmemek gerekiyor ve herkes kendi işini kendi takip etmeli artık üniversiteye gelmişsiniz kayıt işlerinizi başkaları takip etmeyecek kendiniz takip edeceksiniz. Üniversite hızla gelişiyor zaten ülkenin en hızlı gelişen üniversitesi konumun da ... Merak edenler için okul da kulüpler mevcut her türlü kulüp var. Etkinlikler de yapılıyor. Öğretmen kadrosunu da her geçen gün geliştiriyor.

google

Öğretmen kadrosu bölümlere göre değişir ama genel olarak iyi okul personelleri de bölümlere göre değişir ama geneli iyidir. Öğrenci işleri her okul da olduğu gibi malum anlatmaya gerek yok okul sıkıntı eksiği çok çözmek gibi bir niyetleri de yok

google

Telefonla ulaşmak mümkün değil. Sabah 8.30 dan 16.00 ya kadar bütün gün aradım. Operatör dahil muhasebe, öğrenci işleri, kayıt hiçbiri açmadı. Muhatap bulamadım. En son 1001- 1002 - sırayla aradım. 1010 du sanırım rektörlükten biri açtı da basit 1-2 sorumun cevabını alabildim.

google

Genç bir üniversite olarak umut yüklü bir gelecek bekleniyor

google