Mersin Üniversitesi Yorumları

  • Mersin
  • Devlet Üniversitesi
  • 1992 Kuruluş
  • 47.298 Öğrenci
Mersin Üniversitesi

Öğrenim açısından fena değil öğretmenler çok zorlamıyor(Hepsi aynı değil tabi) şehir olarak bakarsak biraz pahalı ve evlerin %90'ın dan fazlasında doğalgaz yok ısınma klima, sıcak su şofben ile oluyor üniversiteye yakın evlerde kiralar ortalama bir öğrenci evi 1000TL - 1500TL civarı.

google

Olumsuz yorumların abartı olduğunu düşünüyorum. Şehir olarak biraz pahalı ve evlerin %90'ın dan fazlasında doğalgaz yok ısınma klima, sıcak su şofben ile oluyor üniversiteye yakın evlerde kiralar ortalama bir öğrenci evi 1000TL - 1500TL civarı. Ulaşım öğrenciler için kentkart 1TL ye ulaşım sağlıyor. Dolmuşlar Üniversite içinde ücretsiz. Buraya gelen arkadaşlar ne bekleyerek geldiğini merak ediyorum doğrusu. Öğrenci için çok mükemmel bir şehir değil ancak çok kötü de değil bence.

google

Kalp cerahisine yatış yaptık .Hemşireler iş bilmiyor ve çok saygısızlar büyük küçük bilmiyorlar. Sadece hemşire olduklarını unutturmamak lazım...

google

Öncelikle,üniversite değil ülkedeki çoğu diğer "Üniversiteler" gibi ancak bir yüksek lisedir.Verilen eğitim özensiz,disiplinsiz ve verimsizdir.Üniversitenin bulunduğu mahalle, Afganistan'a benzer görüntüler teşkil etmektedir.Üniversitede ulaşım imkanları kötüdür.Hem üniversite içinden hem de dışından ulaşım imkanları yetersizdir.Dolmuş şoforleri öğrencileri okul içinde almamaktadır ve bir yerden sonra ücrete tabiidir.Üniversitede arabasını kaldırımlara park eden insanlar bulunmaktadır ve bunlardan bazıları da "Akademisyenler"dir.Okulun içinde başıboş kedi ve köpek görebilirsiniz hatta okulun girişinde insanlara havlayan bir köpek çetesi de vardır.Kuduz aşınızı gelmeden önce olmanızı öneririm.Üzücü.

google

Kayıt yaptırdığım için pişman olduğum üniversitedir. Günlerce aramama ragmen ne santrale ne öğrenci işlerine ne kendi fakülteme ulaşamadım, canlı destek diye bir birim yapmış fakat asla cevap veren yok.

google

Mersin Üniversitesi SHMYO Yenişehir Kampüsü 33160 Akkent Mah. Yenişehir / Mersin ADRESİNE TAŞINDI ---EYLÜL/2019

google

Ben buraya hastane diyeninde... Buraya tıp fakültesi açanında...bu tıp fakültesine denklik veren yök ünde... Burada doktor dedikleriniz, prof dediklerinize ben doktor dersem ankara da ki doktor gibi doktorlara hakaret etmiş olurum... Sağlık ocağı bile değilsiniz... Baştan sona berbatsınız... UKALASINIZ... Baktığınız hastadan da haberiniz yok, tıp ilminden de, insan psikolojisinden de... Sağlık çalışanına şiddet sizin gibi doktorluğu sadece para için yapan insanlar yüzünden var, EMİN OLUN. siz bu işi sadece maaşı iyi diye yapanlardansınız. Doktorluğun manevi yönüyle uzaktan yakından alakanız yok. Gidin doktorluğu Ankara Üniversitesi'nde PROF. Dr. Yusuf YILDIZ'dan öğrenin.aldığınız her kuruş haram. Emin olun baştan sona bütün bölümleriniz, bütün doktorlarınız, makale yazmayla prof olmuşlarınız dahil, hepiniz için geçerli.

google

Fakülte fena değil. Sadece genel bir sorun var Türkiye genelinde binalar var ama içleri boş

google

Türkiye deki büyük ve güzel üniversitelerden birisi. Ama memleketimde olduğu için tercih listemde olacağını düşünmüyorum

google

Acilden giris yaptik hergelen bir kurcaladi kizimin bogazini hergelen bir soru soruyo illallah ettik ya bir islem yapilacak kirk saat geciyo hastanin evragini kaybediyorlar acildeki stajer doktorlar tam bir leyla sehir hastanesi bana uzak olmasaydi tip fakultesinin onun den dahi gecmezdim ama mecbur kaldik :( temizlil gor evli leri sanki bana baskan ukala ukala hareketler ama o tavirlar eskide kaldi kimse hakkini yedirmez simdi

google

Hansel ve gretel filmi çekilse yeri bir yer, burayı yapan m*mar kör olmuştur kesin. Kızım ameliyat olacak ne zaman olacak kim gelecek götürecek haber yok bilen yok.1 gece kalıyorsun özel oda servisleri var 2 tane rezerve yok dendi şahsıma ok tamam eyvallah.... Gece gittim özel odanın bir tanesine diğerinde 2 tane boş oda var diyor Yatan servisten polikiliğine gidiyoruz çok komik 11:30 oldu anestezici bekliyoruz ama anestezici yede özel ücret ödedim karşılığından iyi bir hizmet almam lazım bekleyecem tabi tabi diğer servisleri gezecek gelecek. İster istemez ses yükseliyor tabi Pro. Beyfendimiz zaten işi o kadar benimsenmişki öyle rahat bir k*sap rahatlığında anestezi bekliyoruz ne zaman alacağız kızımı sırayla. Sıranın en sonuna koydu ve şuan öğle yemeğine gidecektir her halde.

google

İdare eder..

google

Mersin üniversitesi türkiyede sayılı üniversitelerinden biridir okuyan memnun okumayan puanı tutturamamıştır.

google

Ben bugun okula gittim daha ilk defa gidiyorum ama kimse yoktu tadilatta herhalde bilmiyorum dersler nerde işleniyor bununla ilgili bir bilgi yok biliyorsaniz yardimci olurmusunuz?

google

Deneyimli ve basarili hekim kadrosu ile güvenilir saglik hizmeti alınacak bir saglik kurulusu

google

Üniversitenin arka bahçesi

google

Üniversite

google

Bir gençliğin ömrünün tükendiği ender yerlerden. Baba gibi Hocalarla tanışmaya vesile olan okul. (hepsi değil) Y.Ö. Sevgiler saygılar (Baba Adam)

google

Uzaktan eğitim sınavları için gidiyorum çok güzel bir eğitim kurumu cafelerde uygun

google

Yeni adi, Ekonomi Bakanligi Guney Anadolu Bolge Mudurlugu

google