Uluslararası Antalya Üniversitesi Yorumları

  • Antalya
  • Vakıf Üniversitesi
  • Kuruluş
  • 2.400 Öğrenci
Uluslararası Antalya Üniversitesi

Okulun bir ogrencisi olarak gelip okumayin bence. Rezalet bir yer mahvolursunuz

google

Yenilikçi, bilim sel ve daha sosyal bir çevreyle bütünleşen Üniversite burda okumak çok güzel.

google

Paralı üniversite mi? etkileyici bir vizyonu var devlet tarafından sınav puanına göre tercih yapıp yerleşebiliyor muyuz acaba?

google

Merhaba arkadaşlar, kampüse ulaşım için hangi numarlı otobüse binmemiz gerekiyor, ulaşım nasıl sağlarız, özel aracımız yok maalesef

google

5 yıl eğitim aldığım canım üniversitemdir. İlk geldiğinizde girişte sizi şeker mi şeker bir havuz ve görkemli rektörlük binası karşılar. Hemen arkasında bir o kadar görkemli binalar beklersiniz ama rektörlüğün arka tarafına geçtiğinizde tek bir bina görürsünüz. 2012 yılında ilk öğrencilerini almış, 2017 yılında ilk mezunlarını vermiştir. Ismi 2017 yılında değişmiş olup bir yıl diplomalarımızın gecikmesine sebep olmuştur. İlk açıldığında hocalarının kalitesi, sunduğu burs imkanları, yabancı öğrenci oranıyla fazla dikkat çekmiş ancak son zamanlarda "uluslararası" olma özelliğinden yavaş yavaş uzaklaşmıştır. Çeşitliliğin bol olduğu bir okuldu ben oradayken. Şimdi yönetim tamamen değişti, daha çok aktivite ve programlar düzenleniyor. Bir okulu okul yapan içindeki öğrencilermis gerçekten. Şimdiki öğrencileri ve yeni mezunlarıyla ilerde vizyon ve misyonunun daha sağlam olacağına inanıyorum. Içine çok hoş bir cami yaptırmış bir hayırsever. Yeni bir bina daha ekleniyor ilk binanın karşısına. Yani okul gelişiyor. Başka bir okula geçince şikayet ettiğimiz birçok şeyi arar olduk. Okulun öğrenci işleri gerçekten çok iyi çalışıyor (bilinen sistemli olan bir devlet okuluna kıyasla). Özellikle işiniz acilse ve önemliyse, düzgün bir üslupla rica etmeniz şartıyla Demet Hanım'ı ve Dilek Hanım'ı bulun, iş bitirirler her zaman. Içinde kız öğrenci yurdu da bulunuyor (Kadem'e bağlandı). Antalya Organize Sanayideki stajyer bakışını da çok geliştireceğini düşünüyorum.

google