İstanbul Aydın Üniversitesi Yorumları

  • İstanbul
  • Vakıf Üniversitesi
  • 2003 Kuruluş
  • 28.808 Öğrenci
  • 1.114 Akademisyen
İstanbul Aydın Üniversitesi

Gerçekten tam bir ticarethane. Eğitim kalitesi düşük, hocalar vasat, asistanlar ve ofis çalışanları vasat. zaten hepsi akraba. Uzun uzun yazmayacağım. size tavsiyem bu parayı buraya vereceğinize üzerine biraz daha para koyup yurt dışına gidin. En azından ileri düzeyde ingilizceniz olur ve aldığınız diploma ile iş bulma şansınız olur.

google

Resmen ticarethane başka da birşey değil ,aynı banka gibi. tercihler için görüşmeye gittik sıra numarası verdiler .bildiğin banka .bekledik .sıra bize gelince ,suratsız hayattan bezmiş birisi bizimle ilgilen(me)di.okulu tanıtmak yok ,öğretmenlerle ilgili bilgi yok .öylesine puanı sordular o kadar .hele bir satanist kılıklı bir sözde hocayla görüştük ki ..bacak bacak üstüne atmış karşımızda ,ayağını sallaya sallaya ..neymiş ODTÜ de okumuş .bir ukala bir ukala .resmen kovdu bizi, resmen .hani bir hikaye varya ,babası oğluna" ben sana kral olamazsin demedim ,ADAM olamazsın dedim ' aynısı . ODTÜ de okumuş sadece ADAM olamamış ..ben bir anne olarak yazdım bunları .benim oğlum mimarlık okuyacak inşallah.bu yazıyı okuyup karar verecekler asllaaaaaa ama asssllaaaaaa bu ticarethane ye cocugunuzu göndermeyinnnnnnn ...çocuğunuz diploma sahibi olur ama insanlığını kaybeder ..yazık böyle hocalar olduğu müddetçe biz asla kalkinamayiz ...insanlık sıfırrrr....yazık çok yazikkkk ....çok ama çokkkkk üzücü ..bir puanı bile haketmeyen bir ticarerhane

google

Harika bir seminer gunu. Arge klubu ile kariyerinizi sunuyoruz dedik

google

Beşyol sanayi bölgesinin eğitim kurumları alanına dönüşüyor olması güzel eve yürüme mesafesinde üniversite okumak daha güzel..

google

vakıf/özel üniversiteleri üçe ayırırsak üst seviyelerde hepimizin bildiği sabancı, koç, bilkent gibi okullar yer alır. dip seviyede nişantaşı, ayvansaray, esenyurt gibi son yıllarda türemiş apartman okullar vardır. orta seviye ise aydın, arel, gelişim, kültür gibi okullar yer alır.
devlet okuluna giremiyorsanız şehir dışında da iyi bir okula gidemiyorsanız tercih edebilirsiniz. şehir dışından kastım çankırı, bayburt, yozgat gibi taşra üniversitelere gitmek yerine aydını tercih etmek akıllıca olur. okulun hocaları iyidir. çoğu hocası marmara, istanbul, ytü gibi okullardan gelmektedir. fos bir okul değildir. bir yıl daha hazırlanıp devlet okulu kazanabilirseniz daha iyi tabi.

eksisozluk

e-5 üniversitesi ne bilmeden yakıştırılan üniversite. alakası falan da yok o merdiven altı üniversiteleriyle, öğrencisi olarak gayet seviyorum. mustafa aydın tüm floryayı almış hala apartman üniversitesi diyorlar ya:d eğitimi de gayet iyidir.
tercih dönemi olduğundan okul konusunda bilgi verebilirim. yeşillendirmeniz yeterli.

eksisozluk