İstanbul Bilgi Üniversitesi Yorumları

  • İstanbul
  • Vakıf Üniversitesi
  • 1996 Kuruluş
  • 28.479 Öğrenci
İstanbul Bilgi Üniversitesi

Ben resmi kurumda çalışıyorum otobüs şoförü yüm öğrenci getirdim park yeri yok okul önündeki güvenlik personeli tripli artist konuşmalar beyenmedim

google

Birinci sınıfın ingilizce dersinde zamanında rüşvet döndü. Seçmeli derste istediğim dersi alamadım. Bölüm arkadaşlarım farklı dersler alabilirlerken ben bölümümle bir alakası olmayan dersleri kota problemi yüzünden almak zorunda kaldım. Kimse kimseye masal anlatmasın. Bölüm iyi idi ama okul bizim gibi toy gördüğü insanlara büyük haksızlık edip zamanlarını ve paralarını çaldı.

google

ilgili ve iyi çalışan öğrenci işlerine sahip üniversite. burslu veya burssuz ayrımı yapıldığını hiç görmedim. fakat birçok entryde yazıldığı gibi eğitim ve öğrenci kalitesi anlamında eskisi gibi olmadığını düşünüyorum.

eksisozluk

otoparki yetersiz ve ayni zamanda ucretli ozel uni sorsan 1 numara trde dersler desen iyi ogretim gorevlisine denk gelmek cok zor. okuduguma pismanim cayira cimene aldanmayin benim gibi

google

canım okulum, birtanecik okulum.
yazacak çok şeyim var; çünkü çok fazla seviyorum okulumu.
ilk girdiğimde tereddüt ettiğim; sonrasında beni birçok yönüyle tatmin eden sempatik okulum.
yeni girecek arkadaşlar okuyacaksa;
eğer koç veya sabancı kazanamadıysanız özel üniversite olarak, sonrasında tercih edeceğiniz ilk okul bilgi olmalı.
hem bu saydığım ikisi dışındaki bütün tırto okullardan daha iyi; hem özel okul olmasının verdiği refah çok iyi; hem de bilgiyle yarıştığını zanneden bahçeşehir gibi teselli olsun diye göt kadar camlardan denize bakmıyoruz; köpek gibi güzel kampüsümüz var.
binalarımız da keza.
hatta sabancı ve koç olsa bile uzaklıklarından dolayı tercih etmezseniz, yine düşünebilirsiniz.
tabii o zaman düşünmeyin de..
neyse; okul tam olarak bir medya okulu. yani ts bölümleriyle girebilen yüce arkadaşlar; hayırlı olsun. okul size elinden gelen bütün kaliteyi sağlayacaktır.
gelelim bir diğerlerine; psikoloji hukuk ve mimarlık düşünüyorsanız; bir dakika bile tereddüt etmeyin; çok kaliteli şartlarda çok kaliteli hocalarla olacaksınızdır.

bunun yanında da, canım fakültem, genel olarak uluslarası ilişkiler alalım; okulun uluslarası ilişkiler fakültesi hocalarının birbirinden kaliteli olması; sene sonlarındaki bilgi birikiminizden belli oluyor.
ah çok güzel be, kışı ayrı kış; kahve çektiriyor hep, yazı ayrı güllük gülistanlık, mutlusun.
yeni giriyorsanız; okulun klasik zannedilen 'herkes zengin, herkes salak, herkes o bu şu' algısını asla duymayın; herkes kendi gibi birini buluyor zaten. genelledikleri gibi değil asla.
okulumuz yeni; ve bunu kıskanan çok özel okul var.
iyi şartlar altında oluyorsun.
keşke sizin yerinizde olsam; ah.. ama son senem ve bu güzelliği bırakacağım; moraller sıfır!
iyi ki varsın bilgi! bana bohem bir okul kalitesini yaşattığın için, ve bana bu perspektifi aşıladığın için teşekkürler.

eksisozluk

ziyaretçilere de açık olan bölümlerde hoşca vakit geçirebilirsiniz

google

diğer özel üniversitelere göre kampüsüyle her zaman bir adım önde olucak

google