İstinye Üniversitesi Yorumları

  • İstanbul
  • Vakıf Üniversitesi
  • 2015 Kuruluş
  • 2.266 Öğrenci
İstinye Üniversitesi

Vizeleri 1 aydır açıklamayan üniversite optik okuyucuları bozukmuş !!! ayrıca bu okulda sakın çocuk gelişimi bölümünü seçmeyin bir tane bölüm hocası var sizi bu okula geldiğinize bu bölümü seçtiğinize bin pişman eder.Ders anlatmıyor sadece kendi iş maceralarını anlatıyor öğrencileri küçümseyip rencide ediyor.Verilen ödevleri kaybediyor final ortalamasına girmiyor.

google

TERCİH VERECEKSENİZ SAKIN SAKIN SAKIN!!!! Eminim ki hiçbir öğrenci bu üniversitede hakkını alamıyor sınav itirazı istiyorum bana z 21 sınıfına gelip itiraz yapın diyor şehir dışında olan öğrenciler için de mi bu yönetmelik zorunlu diyorum burda olan bir başkasına vekalet verin diyor sakın ola sakın bu okulu tercih etmeyin dolandırıcılık hak yeme her türlü kötü olaylarla karşılaşabilirsiniz Örnek;........ Dersinden itiraz ediyorum itiraz etmeden önceki notum 8 daha sonraki notum 60 itiraz edemeseydim eğer ki dersten kalıyordum şaka gibi bu okul resmen düştü mü insan çıkamıyor

google

Uluslararası ofisindeki çalışan hanım efendi çok sert tepkileri. Sonuçta hizmet veryorsunuz. Bu ünversiteye geçiş yapmak için konuşmaya geldim . Bunun gibi iyi bir ünversitenin yüzükarası olmak açıkçası utanç verici . Sırf bu hanım efendinin yüzünden bu ünversiteye geçiş yapmiyacağım . İlk başka bunu üst düzey yöneticilere iletmek istedim ama bu sorun çözülmezdi ve bunun için herkese açık yorum brakmak istedim . Umarım o hanım efendiyle doğru uturup ters konuşarak anlaşırlar .

google

Öğrencisine en çok yatırım yapan üniversitelerden biri geçen yıl büyük kızım bu yıl da küçük kızım yerleşti çok şükür İSÜ’lü olmaktan biz son derece mutluyuz

facebook

Hızla gelişen bir kurum, eğitimin kalitesini mezun olan öğrencilerin başarılarını gördükçe değerlendirebiliriz. Kampüs vs temiz ve canlı, herkese yeni ders yılında başarılar dilerim.

google

Ben burada aşçilik 1. Sinif öğrencisiyim.burasi gerçekten guzel bir okul özel ûniversitelerin içinde bölûm içinde en iyisi olan bir okuldur. Eğitimi alaninda uzman egitimli hocalar tarafindan ders aliyoruz. Muğfağimiz son derece profesyoneldir. Birçok farkli bölûmden oluşur. Okula severek gidiyorum. Herkese kendi bölûmûm için tavsiye ederim.( Yazim yanlişlari icin özûr dilerim tuş takimim bozuldu.)

google

vakıf ve devlet üniversiteleri arasında en iyi öğrenci merkezlerinden birine sahip üniversite. yeni kurulan bir üniversite olmasına rağmen bir çok öğrenciye dair konuda var güçleriyle destek vermekteler.

eksisozluk

medical park'la ortaklığı olan trabzonspor başkanı muharrem usta'nın ortaklığının olduğu üniversite. sırt reklamları da bu yüzdendir

eksisozluk

memlekette eczacı kıtlığı varmış gibi gibi yök'ün yeni açılan eczacılık fakultelerine fütursuzca verdiği onaylardan birini almış, 2018-2019'da eczacılık programına öğrenci kabul etmeyi hedefleyen bir diğer yeni semt üniversitesi.

eksisozluk

Tanıtım günleri sebebiyle İstinye Üniversitesi'ni ziyaret ettim. Gösterilen ilgiden çok memnun kaldım. Öğrenci adaylarının bir gezip görmesinde yarar var derim.

facebook